Shënimi i Kidës për vajzën e Ledrit dhe të Sarës/ FOTO

0 0

Në datën 4 tetor, Ledri Vula dhe partnerja e tij Sara Hoxha organizuan festën baby shower për vogëlushen që pritet të vijë në jetë së shpejti.

Ditën e djeshme ajo ndau me fansat disa foto në Instagram nga festa me miq e familjarë.

Ajo që tërhoqi vëmendjen mes shumë detajeve të mirëmenduara të rastit, ishte shënimi i këngëtares Kida për vajzën e Ledrit dhe Sarës.

Edhe këtë foto e ka ndarë vetë Sara në rrjetet sociale ku shihet këngëtarja që në një pelenë ka shkruar:

“Repere si babi, e bukur si mami!”

Pak ditë më parë Ledri publikoi këngën dedikuar të bijës, me titull “Si baba”.

 

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Zeni u bë një muajsh,...

Të gjithë u habitëm një muaj më parë, kur këngëtarja nga Shkupi Tuna Sejdi zbuloi për të gjithë se u bë nënë për herë të dytë. Ajo publikoi në Instagram...

Jonida Vokshi rrëfen mes lotësh...

Pothuajse një vit më parë, në 18 qershor të vitit që lamë pas, moderatorja Jonida Vokshi dhe bashkëshorti i saj Besnik Krapi u bënë prindër për herë të parë, duke...

Gëzuar 1 Qershorin nga Arbana...

Me rastin e 1 Qershorit, festës së fëmijëve, të gjithë prindërit, qofshin këta personazhe publikë apo qytetarë të thjeshtë, kanë zgjedhur mënyrat e tyre për të uruar të vegjëlit në...

Arbenita na tregoi foton e...

Përpara një muaji, Arbenita Ismajli dhe Fero u bënë prindër të një vajze që i vunë emrin Nina. Nga lindja e deri tani që vajza është një muajshe, çifti nuk...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X