Së shpejti bëhet nënë, lajmi i bukur nga blogerja shqiptare/ VIDEO

0 0

Sara Karaj është një blogere e njohur dhe shumë e dashur për të gjithë, e cila ditën e djeshme ka bërë postimin më të bukur që mund të bënte ndonjëherë në rrjetet sociale.

Ajo ka ndarë me të gjithë ndjekësit lajmin se është në pritje të fëmijës së saj të parë. Blogerja nuk ka bërë të ditur se në cilin muaj është, por kjo mbetet për t’u parë në ecurinë e javëve dhe muajve.

Mënyra që zgjodhi për të bërë publik lajmin, ishte po aq e veçantë dhe e bukur. Ajo ka shpërndarë një video me momentet më të bukura të saj me partnerin dhe videoja nis me fjalët “Për ty”.

Në fund të videos dëgjohen rrahje zemre, më pas del Sara me duart duke përkëdhelur barkun.

Ky ndoshta ishte lajmi më i bukur në kohën e vështirë të izolimit.


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Aktiviteti fizik në mëngjes: më...

Cila është koha më e mirë për të bërë sport? A është më mirë të bëni ushtrime para mëngjesit apo pas konsumut të tij? Kërkimi shkencor i botuar në Journal...

Si ia doli kjo nënë...

Fëmijët janë mrekulli të vogla; ata mësojnë dhe rriten me hapa të mëdhenj dhe kanë një energji në dukje të pafundme. Vërtet, ata janë vazhdimisht në lëvizje! Dhe ndonjëherë prindërit...

Kur smartfoni ndërhyn në marrëdhënien...

Një studim nga Universiteti i Milano-Bicoccës, botuar në Gazetën e Marrëdhënieve Sociale dhe Personale zbuloi se dedikimi i një vëmendjeje të madhe telefonit në prani të fëmijëve mund të përkeqësojë...

Pasojat e Covid 19, shtohen...

Problemet e ndryshme të lidhura me pandeminë Covid-19 përfshijnë gjithashtu rritjen e rasteve të çrregullimeve mendore në të gjitha grupmoshat. Sidoqoftë, ekspertët janë veçanërisht të shqetësuar për trendin rritës në...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X