Së shpejti baba për herë të tretë, Kastro Zizo publikon foton e partneres shtatzanë

0 0

Moderatori dhe këngëtari Kastro Zizo do të bëhet baba për herë të tretë. Prej kohësh qarkullon ky lajm në media dhe vetë këngëtari ka bërë të ditur se partnerja e tij është në muajin e gjashtë të pritjes së ëmbël.

Çifti pritet të sjellin në jetë një djalë dhe ditën e djeshme, Kastro ka bërë publik imazhin e partneres së tij Sarës, e cila duket me barkun e rrumbullakosur.

Fotoja e publikuar nga Kastro Zizo është në një ambient familjar në një darkë.


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Nga sot shërbëtor i 3...

Aktori i humorit dhe kryebashkiaku i Kolonjës është bëë sot baba për herë të dytë. Bashkëshortja e tij ka sjellë në jetë vajzën e dytë të çifitt, duke e bërë...

Djali i Olta Gixharit mbushi...

Në datën 22 të muajit të kaluar, aktorja shqiptare Olta Gixhari u bë nënë për herë të parë. Ajo solli në jetë fëmijën e saj të parë, të cilit i...

Ja çfarë i bën Ajka...

Kush ka vajza botën ka! Të gjithë prindërit e vajzave e veçanërisht baballarët e kuptojnë këtë lidhje të veçantë, sepse vajzat për nga natyra janë më të përkëdhelura, ledhatohen, bëjnë...

Sakrificat e bamirësisë, Emina Çunmulaj:...

Emina Çunmulaj, modelja shqiptare e pasarelave botërore, është një nga vajzat më të bukura e me të pasura të shoëbizit shqiptar, por edhe atij ndërkombëtar. Por, me gjithë jetën luksoze,...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X