Sara ka një kërkesë të çuditshme për Ledrin/ FOTO

0 0

Prej dy muajsh, çifti i dashur i showbizit Sara dhe Ledri u bënë prindër për herë të parë. Ata mirëpritën vajzën e tyre, të cilës i vunë emrin Poem Blu. Madje, të dy nuk janë kursyer as me publikimin e portretit të vogëlushes, që u ka dhuruar lumturinë e botës.

Por, me gjithë këto ndjenja të bukura që sjell ardhja në jetë e një fëmijë, paralelisht vjen edhe lodhja, pagjumësia e gjithë problemet që nënat e reja i dinë shumë mirë. Një nga pikat që Sara ka përmendur e mesa duket e ka lodhur shumë është pikërisht mungesa e gjumit, aq sa me humor ka shprehur dëshirën të jetë ajo babai.

“Vras mendjen çfarë ndjesie është të flesh”- shkruan Sara krahas fotos me të voglën.

Dikush i është përgjigjur: “O po kjo është ndjenja më e bukur, të rrish zgjuar me një ëngjëll të vogël që të zgjat jetën.”-fjalë të cilat Sara është e bindur se vijnë nga një mashkull.

“Të jesh nënë është mrekulli, por ndonjëherë seç të vjen një dëshirë të jesh babi”.

“Dua të jem unë baaaabiiiiii”- i ankohet Sara Ledrit.


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Një javë me Atarën, Orinda...

Një javë më parë, çifti shumë i dashur Orinda Huta dhe Turjan Hysko përjetuan lumturinë më të madhe të jetës. Orinda solli në jetë një vogëlushe, fëmijën e tyre të...

Kënga e preferuar e vajzës...

Mes shumë fansash që ka hiti veror "Nina" nga Flori mUmajesi, Klajdi e Bruno, ka edhe një adhuruese të vogël. Bëhet fjalë për Ajkën, vajzën e artistëve Xhensila Myrtezajt dhe...

Ami flet për pjesëmarrjen e...

Aktori dhe producenti i njohur Emal Mamaqi aktualisht po përgatitet për filmin e tij të tretë komedi dhe një seriali me 10 dhe 12 episode. Seriali do të titullohet “H.O.T”...

Këngëtari tregon pse e pagëzoi...

Këngëtari shumë i njohur ndërkombëtarisht Jason Derulo është bërë baba për herë të parë. Bashkëshortja e tij solli në jetë një djalë dhe ishte pikërisht ajo që ndau lajmin e...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X