Rrefimi i Mimoza Ymeri dhe aryet pse ajo zgjodhi te kryej testin NIFTY

0 0

Mimoza Ymeri është një nënë në pritje 25 vjeçare, e cilia tregon eksperiencën e saj, që i dha ndjesinë e një shtatzanie të qetë pa shqetësime në lidhje me zhvillimin e bebit. Në javën e 10 të pritjes, ajo vendosi të bëjë testin Nifty, për të pasur një shtatzani të qetë duke përjashtuar rreziqet e çrregullimeve gjenetike të fëmijës.

Ajo rrëfen se e ka bërë testin së pari nga nevoja për të ditur se gjtihçka është në rregull, pasi pas ndjesisë së parë të shtatzanisë, ndjesia tjetër më e bukur është të dish që bebi që po rritet brenda teje, është mirë.

Mimoza shpjegon se gjithë procedura ka qenë shumë e lehtë, i kanë marrë 10 ml gjak venoz, i cili është paketuar dhe dërguar për analizë jashtë vendit. Rezultatet i ka marrë pas 7 ditësh dhe ua rekomandon testin Nifty të gjitha nënave në pritje, për ta përjetuar sa më qetë shtatzaninë,duke qenë në dijeni si po shkon zhvillimi i bebit.

Ndiqni rrëfmin e saj të shkurtër në videon e mëposhtme. 

Nje nënë 25 vjecare tregon eksperiencen e saj me Nifty Test Plus , testi me i plote ne bote NIPT

💟 Pse vendosa te kryej testin Nifty Plus .Nje nene e kenaqur tregon pervojen e saj.Degjoni eksperiencen e Mimozes ❤️🧸

Posted by NIFTY test Albania on Wednesday, November 27, 2019

Për më shumë informacion, si edhe për çmimet e testit NIFTYvizitoni faqen niftytest.alprofilin në Instagram nifty_test_albaniallogarinë në Facebook Nifty test Albania dhe sigurisht mund të kontaktoni përfaqësuesit për Shqipërinë: +355686077644 dhe Kosovën për çdo pyetje që mund të keni.Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Rëndësia e përzgjedhjes së gjinekologut...

Shtatzënia mesatarisht zgjat përafërsisht 40 javë, dhe gjatë kësaj kohe nevojitet besim dhe siguri për shëndetin tuaj dhe të foshnjës - që të jetë në duart e duhura. Vlen të...

Kur gruaja shtatzanë humb interesin...

Kam humbur interesin për seks që kur mbeta shtatzënë. Çfarë mund të bëj? Së pari, mos u shqetësoni, nuk jeni vetëm. Shumë gra ndalojnë aktivitetin seksual kur janë shtatzënë. Ka...

A është i sigurt përdorimi...

Gjatë periudhës së shtatzanisë është më mirë të tregoheni të kujdesshme me përdorimin e vajrave esencialë. Disa prej tyre janë të sigurt për tu përdorur, përsa kohë që keni një...

A është e sigurt të...

Lidhur me këtë pyetje, ekspertët e shëndetësisë thonë që ky trajtim është mirë të mos lihet në periudhën e shtatzanisë. Nuk ka prova shkencore për ndonjë dëm që kjo metodë...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X