Roani mbush 3 vjeç, urimet e Majkut dhe Majlindës/ FOTO

0 0

Djali i këngëtarit Majk dhe bukuroshes Majlinda Zeka, vogëlushi Roan ka sot ditëlindjen dhe mbush 3 vjeç. Këto tre vite ai e ka mbushur me gëzim jetën e prindërve ë tij, të cilët i kanë bërë urime të ndjera publike në këtë ditë kaq të shënuar.

“Gëzuar ditëlindjen e tretë princi im i vogël. Mami ta do më shumë se ç’do mund ta tregoj ndonjëherë. Për këtë botë ti je thjesht një fëmijë i vogël, por për mua je bota. E dua buzëqeshjen tënde, përqafimet e tua dhe nënqeshjet e tua. Ti je arsyeja përse ndihem kaq gjallë. Të uroj të kesh jetë të gjatë të lumtur dhe do jesh gjithmonë djali im i vogël”,- shkruan Majlinda krahas fotove të vogëlushit, ku duket dekori i festës.

Ndërsa babai, këngëtari Majk ka zgjedhur të jetë fjalëpak në urimin e tij, por shumë i drejtpërdrejtë në dashurinë e madhe që shpreh.

“Urime ditëlindjen e 3-të zemra e babit ! T’i dëshiroj të gjitha të mirat e kësaj bote. Të don Babi”, – shkruan ai.

 

 Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

“Lufto si vajzë”, Lori Hoxha...

Protestës me kauzën “Për fëmijërinë e vjedhur” i janë bashkuar shumë personazhe të famshëm. Blogerja e njohur Lori Hoxha ishte pjesë e marshimit ditën e djeshme, së bashku me motrën...

Në pritje të ëmbël, Olta...

Aktorja Olta Gixhari prej disa kohësh ndodhet në Spanjë, duke përjetuar periudhën më të bukur të jetës, atë të pritjes së fëmijës së parë. Sigurisht që një ndryshim i tillë...

Fatma Hxhialiu thirrje ministrisë së...

Emrat e njohur të medias dhe artit që iu bashkuan dje protestës kundër abuzimit sekusal me të mitur ishin të shumtë. Ata shfrytëzuan këtë organizim dhe hapësirat televizive për të...

Klea Huta nuk po duron...

Moderatoren Klea Huta dhe muzikantin Elgit Doda vetëm pak ditë e ndajnë nag ardhja në ejtë e fëmijës së tyre të parë. Mirëpo muajin e nëntë të pritjes së ëmbël, Klea...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X