Rikthehet në punë pas lindjes, Gigi Hadid: Asgjë nuk krahasohet me mëmësinë

0 0

Modelja shumë e famshme Gigi Hadid solli në jetë fëmijën e saj të parë në muajin shtator të këtij viti. Ajo dhe partneri i saj u bekuan me një vajzë, emrin e së cilës vazhdojnë ende ta mbajnë sekret.

Së fundmi Gigi ka treguar se gati 3 muaj pas ardhjes në jetë të vajzës i është rikthyer punës.

Modelja është rikthyer në zyrë, por mëmësinë nuk e krahason me asgjë tjetër. Ajo ka treguar se të qenit mama me kohë të plotë është shumë herë më e lodhshme dhe këtë sigurisht nuk mund ta mohojë askush.

“Do të thosha u riktheva në punë, por të qenit nënë është një punë si asnjë tjetër. U riktheva në zyrë”, ka shkruar Gigi përkrah një fotografie të saj në punë.

 


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Një javë me Atarën, Orinda...

Një javë më parë, çifti shumë i dashur Orinda Huta dhe Turjan Hysko përjetuan lumturinë më të madhe të jetës. Orinda solli në jetë një vogëlushe, fëmijën e tyre të...

Kënga e preferuar e vajzës...

Mes shumë fansash që ka hiti veror "Nina" nga Flori mUmajesi, Klajdi e Bruno, ka edhe një adhuruese të vogël. Bëhet fjalë për Ajkën, vajzën e artistëve Xhensila Myrtezajt dhe...

Ami flet për pjesëmarrjen e...

Aktori dhe producenti i njohur Emal Mamaqi aktualisht po përgatitet për filmin e tij të tretë komedi dhe një seriali me 10 dhe 12 episode. Seriali do të titullohet “H.O.T”...

Këngëtari tregon pse e pagëzoi...

Këngëtari shumë i njohur ndërkombëtarisht Jason Derulo është bërë baba për herë të parë. Bashkëshortja e tij solli në jetë një djalë dhe ishte pikërisht ajo që ndau lajmin e...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X