Rikthehet në muzikë pas lindjes, merr vajzën me vete

0 0

Këngëtarja e njohur shqiptare nga Kosova, Linda Halimi është përfolur shpesh në media për suksesin e saj në tregun ndërkombëtar të muzikës, për humbjen drastike në peshë, për marrëdhënien me bashkëshortin, por ka ditur të ruajë më së miri për 9 muaj faktin se ishte shtatzanë.

Lajmi është bërë i ditur vetëm pak javë më parë, kur ajo solli në jetë vajzën e saj të parë, të cilën e ka quajtur Kaimana. Që atëherë, shumë pak gjëra ka bërë publike këngëtarja dhe një ndër to është forma e saj perfekte fizike pas lindjes.

Linda nuk ka pritur gjatë për t’ju rikthyer fuqishëm muzikës dhe këtë e ka treguar përmes një fotoje. E veçanta këtë herë është se në projektet muzikore e shoqëron edhe voglëushja disa javëshe. Linda shkruan mbi foto se është vajza e para që dëgjon këngët e reja të saj.

https://www.instagram.com/p/Bwaa7HchYjc/


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

A keni raste te familjarëve...

Nëse ti ose të afërmit e tu jeni prekur nga kanceri i trashëguar, mund të pyesni veten se si mund ta përdorni këto njohuri në të ardhmen dhe të jeni...

Lajm i trishtuar për aktoren...

Lajm i trishtuar për aktoren e mirënjohur të humorit në Shqipëri, e cila nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka ndarë me ndjekësit e saj këto emocione trishtimi: Të dy...

Për ty mike që je...

E di… Ndiej padrejtësi tani që po shkruaj për ty. Ndihem fajtore sepse jam një nga gratë me fat. Çdo fjalë që shkruaj më thumbon... Sepse e di. E di...

9 mënyra si t’i tregoj...

Të zbulosh se je shtatzënë është një nga momentet më të rëndësishme të jetës. Është lajmi më i madh i jetës suaj, lajmi që mezi prisni t'i ndani me partnerin...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X