loading

Renee ka ditëlindjen, ja si e uron Nora dhe Roberti/ VIDEO/ FOTO

0 0

Vajza e këngëtarëve Nora Istrefi dhe Robert Berisha feston sot ditëlindjen e saj të katërt. Të dy prindërit e kanë uruar të bijën Renee përmes rrjeteve sociale. Nora ka zgjedhur një video të fundit, ku ka shkruar ” Gëzuar ditëlindjen princesha ime”, ndërsa Roberti, i cili ndodhet në Gjermani, përmes një fotoje nga ditëlindja e parë e vajzës, ka bërë urimin emocionues. “Gëzuar ditëlindjen evlad te don babi fort”, –  ka shkruar ai.

robert me rene

Posted in Uncategorized

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Ja pse data juaj e...

Mjekët e llogaritin datën e lindjes duke ditur ciklin tuaj të fundit menstrual. Zyrtarisht, ata llogaritin 40 javët e shtatzënisë nga perioda e fundit. Regjistrimet tuaja për vazhdimin e shtatzanisë...

7 arsyet pse marrëdhëniet më...

Ideja për t'u martuar na bën pak të emocionuar dhe sjell një buzëqeshje në fytyrën tonë. Të jetosh së bashku me dikë që e do përgjithmonë duket e përsosur, por...

Të përzierat në shtatëzani: përdorni...

Përveç ilaçeve, për format e buta të ndjesisë për të vjellë mund të përdorni xhinxherin ose akupresurën duke përdorur byzylykë specifikë. Pse xhinxher? Karakteristikat anti përzierje të xhinxherit, një bimë...

Artikull i Sponsorizuar/ NIFTY| Kontrollet...

3-8 javë: Kjo është periudha kur kryesisht gratë e kanë bërë testin e shtatzënisë që ka treguar plusin magjik apo dy vijat. Është çasti i duhur që t'i telefononi gjinekologut...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X