X

Kryesore

Renee ka ditëlindjen, ja si e uron Nora dhe Roberti/ VIDEO/ FOTO

Vajza e këngëtarëve Nora Istrefi dhe Robert Berisha feston sot ditëlindjen e saj të katërt. Të dy prindërit e kanë uruar të bijën Renee përmes rrjeteve sociale. Nora ka zgjedhur një video të fundit, ku ka shkruar ” Gëzuar ditëlindjen princesha ime”, ndërsa Roberti, i cili ndodhet në Gjermani, përmes një fotoje nga ditëlindja e parë e vajzës, ka bërë urimin emocionues. “Gëzuar ditëlindjen evlad te don babi fort”, –  ka shkruar ai.

robert me rene

Comments

comments

Me shume ne: slider, ViP
femijet me peshe te ulet dhe ushqyerja me gji
Çfarë duhet bërë me foshnjat e lindur me peshë të ulët që të keni sukses në gjidhënie?

Ushqyerja me qumësht brenda tetë orëve të para pas lindjes shoqërohet me një probabilitet më të lartë që nënat të...

Close