Receta për darkë për fëmijën tuaj

0 1

Darka është një vakt shumë i rëndësishëm për të gjithë pjesëtarët e familjes pasi mund të jetë vakti i vetëm që të gjithë mund ta konsumojnë dhe shijojnë së bashku.

Ndaj në këtë material do të gjeni 3 receta për fëmijë të cilat mund të konsumohen për darkë.

Patate të ëmbla me pulë | Qofte me salcë | Pica të përgatitura në shtëpi   1. Receta për darkë për fëmijën tuaj – Pergrate

    […] Receta për darkë për fëmijën tuaj […]

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Recetë për vogëlushët (+2 vjeç)...

Janë të lehta për t’u përgatitur dhe ideale për fëmijën, nëse keni vendosur ta mbani në gji deri në 2 vjeç. Përbërësit: Vaj, për yndyrë; 1 salmon i tymosur lehtë,...

Rizoto me kungull për fëmijë...

Rizoto me kungull të verdhë është një pjatë e ëmbël dhe e pasur me vitamina A dhe C (si dhe fibra), kështu që është një ushqim që fëmijët e vegjël...

Ushqimet që mund t’i përgatisni...

Mos harroni të futni përbërës të rinj herë pas here dhe të kombinoni ushqimet të cilat e dini që nuk i bëjnë alergji fëmijës suaj. Ju gjithashtu mund të shtoni...

Ushqime që mund t’i përgatisni...

Kur fëmija juaj është 4 deri në 6 muaj, ju me siguri do të dëshironit të bënit pure të thjeshta me një përbërës të vetëm. Kjo mund t’ju ndihmojë për...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X