Reagimi i Ledrit pasi u bë baba/ FOTO

0 0

Pritjes së gjatë i erdhi fundi. Reperi Ledri Vula dhe partnerja e tij Sara Hoxha mirëpritën dje vogëlushen e tyre.

Asnjë prej të dyve nuk kanë postuar foto të vajzës apo të tyret pas ardhjes në jetë të saj, por një mik i Ledrit ka ndarë një foto të bisedës me kamer që ka bërë me të pasi është bërë baba.

Në foto, dallohet qartë gëzimi i tij.

“Telefonata e gëzimit!”-ka shkruar miku i tij krah fotos, duke lënë të kuptohet se kjo është telefonata e tyre e parë pasi Ledri është bërë baba.

Pak muaj më parë ai publikoi këngën “Si baba” dedikim për të bijën që ende nuk kishte ardhur në jetë.

 

 


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Lajm i trishtuar për aktoren...

Lajm i trishtuar për aktoren e mirënjohur të humorit në Shqipëri, e cila nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka ndarë me ndjekësit e saj këto emocione trishtimi: Të dy...

Dafina Zeqiri dhuron paratë e...

Në këtë prag fundviti, këngëtarja Dafina Zeqiri ka mbajtur një premtim të bërë kohë më parë. Të gjitha paratë e fituara nga shitja e albumit të saj, "Dafinë Moj", kanë...

I mallkojnë fëmijët në Instagram,...

Gjuha e urrejtjes, sidomos në rrjetet sociale, përhapet me një shpejtësi e lehtësi të jashtëzakonshme. Kushdo, pas një tastiere apo ekrani të një pajisjeje inteligjente, mund të shprehë mendimi ne...

Marina dhe Getoari prindër për...

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë bërë prindër për herë të parë. Ditën e djeshme, moderatorja solli në jetë vogëlushen Marget. Emri i saj është bashkim i gërmave të para...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X