Reagimi i babait të Ledrit pasi u bë gjysh

0 0

Në datën 14 të këtij muaji, pritja e ëmbël e Sra Hoxhës mori fund dhe ajo bashkë me partnerin Ledri Vula u bënë për herë të parë prindër. Çifti shumë i përfolur së fundmi mirëpirtën vajzën e tyre, të cilën e quajtën Poem Blu.

Pas lindjes ata kanë ndarë edhe foto të vogëlushes, të cilat gjithashtu kanë marrë shumë vëmendje në rrjet.

Por përveç Sarës dhe Ledrit, ardhjen e saj në jetë e kanë pritur me padurim edhe prindërit e reperit, Xheraldina dhe Agron Vula.

Madje gjyshi i vogëlushes, pra babai i Ledrit ka marrë surprizën më të bukur nga televizioni “RTV 21”, ku ai punon si regjisor.  Gjatë xhirimeve të një emisioni me këngë folklorike kanë kënduar enkas për lindjen e Poemës. I ati i Ledrit duket shumë i lumtur dhe fillon të kërcejë, pa e fshehur gëzimin e të bërit gjysh.

Prindërit e Ledrit prej kohësh kishin shprehur dëshirën që të bëheshin gjyshër dhe i biri ua plotësoi këtë ëndërr.

https://www.instagram.com/p/CI3wmKFDyA-/

Posted in ViP

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Lajm i trishtuar për aktoren...

Lajm i trishtuar për aktoren e mirënjohur të humorit në Shqipëri, e cila nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka ndarë me ndjekësit e saj këto emocione trishtimi: Të dy...

Dafina Zeqiri dhuron paratë e...

Në këtë prag fundviti, këngëtarja Dafina Zeqiri ka mbajtur një premtim të bërë kohë më parë. Të gjitha paratë e fituara nga shitja e albumit të saj, "Dafinë Moj", kanë...

I mallkojnë fëmijët në Instagram,...

Gjuha e urrejtjes, sidomos në rrjetet sociale, përhapet me një shpejtësi e lehtësi të jashtëzakonshme. Kushdo, pas një tastiere apo ekrani të një pajisjeje inteligjente, mund të shprehë mendimi ne...

Marina dhe Getoari prindër për...

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë bërë prindër për herë të parë. Ditën e djeshme, moderatorja solli në jetë vogëlushen Marget. Emri i saj është bashkim i gërmave të para...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X