“Pse u martove me babin”, Rezarta Shkurta tregon pyetjet e sikletshme që i bën Hera

0 0

Fëmijët me naivitetin e tyre bëjnë pyetje të tilla që prindërit i vënë në një pozicion të vështirë duke mos ditur çfarë të bëjnë apo çfarë të thonë.

Kështu ndodh edhe me vajzën e këngëtares Rezarta Shkurta, Herën.

Tashmë 6 vjeç Hera është kurioze të dijë shumë gjëra, si për shembull kur ka lindur, apo si u bashkuan prindërit e saj.

Këngëtarja ka publikuar së fundmi në story një video ku vogëlushja e pyet:

Pse u martove me babin?

Kur dola unë ditën apo natën, apo në mëngjes?”

Këngëtarja nuk ka publikuar përgjigjen e saj, që me siguri ka qenë shumë e sikletshme.

Me sa duket Hera tashmë po kalon fazën kur është kurioze për të ditur gjithçka.

Posted in ViP

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Lajm i trishtuar për aktoren...

Lajm i trishtuar për aktoren e mirënjohur të humorit në Shqipëri, e cila nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka ndarë me ndjekësit e saj këto emocione trishtimi: Të dy...

Dafina Zeqiri dhuron paratë e...

Në këtë prag fundviti, këngëtarja Dafina Zeqiri ka mbajtur një premtim të bërë kohë më parë. Të gjitha paratë e fituara nga shitja e albumit të saj, "Dafinë Moj", kanë...

I mallkojnë fëmijët në Instagram,...

Gjuha e urrejtjes, sidomos në rrjetet sociale, përhapet me një shpejtësi e lehtësi të jashtëzakonshme. Kushdo, pas një tastiere apo ekrani të një pajisjeje inteligjente, mund të shprehë mendimi ne...

Marina dhe Getoari prindër për...

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë bërë prindër për herë të parë. Ditën e djeshme, moderatorja solli në jetë vogëlushen Marget. Emri i saj është bashkim i gërmave të para...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X