Propozimi për martesë në festën Baby Shower/ VIDEO

0 0

 

Një nënë në pritje mori surprizë të dyfishtë në ceremoninë ku do të tregonte gjininë e bebit të saj.

E mbështjellë me një tufë balonash rozë dhe blu, Yvette qëndronte para familjes dhe miqve të saj që dëshironin të hapnin kutinë e madhe që do të zbulonte seksin e foshnjës së saj. Ose kështu mendoi ajo.

Por kur ajo hapi kutinë, ishin balona të bardha që fluturuan jashtë. Ajo u zhgënjye disi nga kjo që ndodhi, deri në momentin kur pa se në një nga tullumbacet ndodhej një unazë, që e preku në zemër. Më pas i fejuari i saj Julio ishte ulur në gjunjë.

“Nuk ka fjalë për të shpjeguar atë që ndjeva atë ditë. Emocionet e mia po ndërthurnin çmendurinë me lumturinë”, tregon ajo për momentin e propozimit.

Unë prisja një surprizë atë ditë, por në të vërtetë, pata dy të tilla. Sinqerisht mund të them se ishte dita më e lumtur e jetës sime”.

Dhe qershia mbi tortë ishte se çifti së shpejti do të bëheshin prindër të një djali.

Lexo edhe: 50 arsyet pse duhet ta dashuroni periudhen e shtatzanise


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Kur ke një fëmijë në...

Nëse ti ke një fëmijë Ujor, ja cfarë duhet të dish..: UJORI (21 janar - 19 shkurt) Ky fëmijë do të jetë gjithmonë origjinal. Ai është një novator i lindur...

Emra mysliman per bebe

Tradicionalisht në komunitetin mysliman, foshnjave u vihet një emër në ditën e shtatë pas lindjes. Kuptimi i emrit është shumë i rëndësishëm. Myslimanët favorizojnë emrat që janë të virtytshëm dhe...

Qumështi i gjirit ndihmon zemrën...

Dihet prej kohësh që qumështi i gjirit është ushqimi më i mirë për të porsalindurin dhe për fëmijën deri në një vit e më tej, nëse është e mundur. Në...

Rritje e numrit të lindjeve...

Tashmë është demonstruar gjerësisht: pandemia Covid-19 ka pasur një sërë pasojash negative indirekte, përveç atyre më të njohura dhe të lidhura ngushtë me infeksionin. Midis tyre, ka gjithashtu një rritje...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X