Pritjes së ëmbël i vjen fundi, këngëtarja e baladave bëhet nënë

0 0

Pak muaj më parë, u bë publik lajmi se këngëtarja e dashur e baladave Shkurte Gashi ishte në pritje të fëmijës së saj. Lajmi u mësua në tetor, në javët e fundit të shtatzanisë së saj, pasi vetë artistja preferoi që pritjen e ëmbël ta kalonte jashtë vëmendjes mediatike.

Ndërkohë është mësuar se pritjes së ëmbël i ka ardhur fundi dhe këngëtarja është bërë nënë. Burime për televizionin kosovar “Rtv21” kanë bërë të ditur se Shkurtja është bekuar me një djalë.

Vetë këngëtarja nuk ka reaguar asnjëherë në lidhje me lajmin e shtatzanisë dhe as tani për lindjen e saj.

Shkurtja është fokusuar tërësisht në këtë rrugëtim të ri në jetën e saj, duke bërë pak pushim nga karriera muzikore.


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Agjeneza dentare një problem jo...

Kur bëhet fjalë për çrregullimet dentare tek fëmijët, menjëherë mendohet për prishjen e dhëmbëve. Por ky nuk është problemi i vetëm i zakonshëm gjatë fëmijërisë (dhe moshës së maturuar). Ekziston...

5  arsye  përse deti është...

Këtu janë 5 arsye pse sjellja e fëmijëve tuaj në det është e mirë për ta: Uji i kripur i detit është një tonik për traktin respirator, për lëkurën e...

Prishja e dhëmbëve në shtatzani,...

Kur jeni duke pritur një fëmijë, me të drejtë shqetësoheni për ekzaminimet gjinekologjike, skanimet me ultratinguj, testet e gjakut. Sidoqoftë, shëndeti i dhëmbëve dhe mishrave të dhëmbëve gjithashtu ka rëndësinë...

Dhimbja e kokës te fëmijët,...

Mendohet se dhimbjet e kokës tek fëmijët nuk janë një problem, se fëmijët vuajnë prej tyre vetëm kur kanë ftohje ose që e sajojnë për të tërhequr vëmendjen. I gjithë...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X