Prekëse fjalët e vajzës së Kobe Bryant për të

0 0

Natalia Bryant, një nga vajzat e basketbollistit të ndjerë Kobe Bryant, ka folur së fundmi përmes një videoje për të atin dhe ndikimin e madh që ai ende ka te ajo.

Më herët gjatë këtij viti, Natalia nënshkroi një kontratë me “IMG Models” dhe së fundmi ju është përgjigjur disa pyetjeve. Ajo tregon se e ëma, Vanessa Bryant, është personi që ka ndikuar më shumë në stilin e saj, ndërsa kur e pyetën se çfarë e motivon, përgjigjja ka qenë: “Babai im”.

“Babai im dhe unë shikonim sa më shumë filma të mundnin dhe më pas analizonim sa më shumë filma të mundnim e flisnim për këtë gjë me muaj të tërë. Kudo që shkonim ne flisnim për filma të ndryshëm dhe na kujtoheshin skena prej tyre. Për shëmbull thoshim ‘Ua kjo ndërtesë më kujton këtë pjesë nga ky film’. Kjo gjë më ka frymëzuar dhe mendoj se këtë dua ta bëj përgjithmonë”, është shprehur ajo për të atin.


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Zen bën 4 muajsh, Tuna...

Katër muaj më parë Tuna u bë nënë për herë të dytë, duke na befasuar të gjithëve me fotot e lindjes. Përgjatë gjithë shtatzanisë, artistja kishte vendosur të mos e...

“Bekuar qoftë çdo buzëqeshje dhe...

Në ditën më të bukur të sajën, ditëlindjen e të birit, gazetarja Fatma Haxhialiu i ka bërë atij një urim të ndjerë që mban brenda një filozofi të tërë jete....

Mozzik ka dy fjalë zemre...

Dita e sotme është mjaft e rëndësishme për artistin nga Kosova Mozzik, pasi nëna e tij ka ditëlindjen. Edhe pse rrallëherë i ndan ndjesitë për të ëmën në rrjetet sociale,...

Klea Huta ka një përgjigje...

Në një intervistë virtuale të zhvilluar së fundmi nga bukuroshja Klea Huta, pyetjet mbizotëruese kanë qenë për jetën e saj private e kryesisht për mëmësinë me vogëlushin Krid. Dikush nga...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X