loading

Prehri im, vendi ku do gjesh gjithmonë qetësi, dedikimi i Aulona Mustës/ VIDEO

0 0

Ajo është ndër personazhet më të dashur e më të komentuar të rrjeteve sociale. Aulona Musta përveçse si një platformë ku pasqyron punën e saj si moderatroe, gazetare por edhe reklamuese e produkteve të ndryshme, e përdor Instagramin herë pas here edhe për të shprehur ndonjë ndjesi nga jeta e saj personale, në rolet si bashkëshorte, bijë, motër dhe roli më i rëndësishëm i saj si nënë.

Pikërisht për këtë të fundit, ka bërë një postim nga Voskopja ku është aktualisht me pushime me familjen.

Pas fotove e videove që tregonin si po argëtoheshin dhe si po kalonin pushimet, Aulona ka postuar një foto shumë të ëmbël, ku ka dalë me të bijën. Amara e vogël ka mbëshetur kokën në prehërin e mamit dhe shkrimi i Aulonës është vërtet emocionues.

“Prehri im, e vogla ime, do të jetë gjithmonë vendi ku ti do të gjesh qetësi e ngrohtësi”!- ka shkruar Aulona.

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Lori Hoxha jep këshillën e...

Trashëgimtarja e Top Channel Lori Hoxha poston rrallë gjëra që kanë të bëjnë me jetën reale pasi siç thotë ajo “askujt nuk i pëlqen e vërteta”. Mirëpo duke qenë se...

“Si ia bën që vajza...

Mëmësia vjen së bashku me shumë sfida dhe emocione, dhe një nga sfidat më të mëdha për nënat është ushqyerja  e fëmijëve. Ka shumë nëna që vazhdimisht thonë se fëmijët...

Gjashtë muajshe shtatzënë, prezantuesja shqiptare...

Një vit pas lindjes së vajzës, prezantuesja Floriana Garo është shtatzënë sërish për herë të dytë. Tashmë në muajin e gjashtë të shtatzënisë, ish-missi ka treguar në disa foto barkun...

“Doja lindje natyrale por s’ishte...

Shtatzënia e Almeda Abazit është komentuar gjatë nga mediat rozë. Ka pak muaj që ish-missi shqiptar është bërë nënë dhe këtë moment po e shijon shumë së bashku me bashkëshortin...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X