loading

Po vjen një bashkëpunim muzikor mes Gjikos dhe Zërit?/ FOTO

0 0

Këngëtari i njohur nga Kosova ka bërë kuriozë gjithë fansat e tij me një postim të pak minutave më parë.

Në një foto me të birin, Gjiko ka shkruar: Gjiko në bashkëpunim me Zërin së shpejti.

Menjëherë na shkon mendja tek ndonjë projekt muzikor ku mund të jetë pjesëmarrës edhe djali i këngëtarit.

View this post on Instagram

Gjiko feat Zëri coming soon 😝🤘🏻

A post shared by GJ I K O (@gjikotheflyboy) on


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

E ndarë nga bashkëshorti, por...

Shumë ndryshime kanë ndodhur së fundmi në jetën personale të këngëtares Eneda Tarifa, por ajo thotë se ndihet shumë e qetë. Ndërsa përsa i përket vajzës së saj Arias, ajo...

Xhensila Myrtezaj: Ajka më ka...

Prej më shumë se një viti, jeta e këngëtares Xhensila Myrtezaj ka ndryshuar tërësisht, pasi ajo ka marrë titullin më të bukur: nënë. Në një intervistë të fundit, ajo tregon...

Ja si duket ministrja Elisa...

Prej disa muajsh, ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali është në pritje të ëmbël. Në intervistën e fundit ku foli për jetën private, ajo gjithashtu zbuloi gjininë...

Pas ndarjes nuk kalon më...

Edhe pse Robert Berisha dhe Nora Istrefi nuk janë më bashkë, ata vazhdojnë të jenë prindër të mrekullueshëm për vajzën e tyre Rennenë. Këtë Roberti e ka deklaruar gjithmonë, por...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X