“Përshëndetje nga ne të tre”, Maya publikon foton familjare/ FOTO

0 0

Në fund të vitit të kaluar, këngëtarja e muzikës popullore Maya u bë nënë për herë të parë. Ajo solli në jetë djalin Jonas dhe për afërsisht një muaj nuk e bëri publik lajmin.

Për herë të parë, ajo zgjodhi festën e Krishtlindjeve për të festuar bashkë me të birin, duke postuar një foto nga shëtitja e të dyve.

Që atëherë, duket se këngëtarja ka shkrirë “akullin” e supersticionit që e përmend shpesh dhe herë pas here ka postuar momente me të birin Jonas.

Së fundmi ajo ka postuar një foto shumë të bukur familjare, ku duket këngëtarja dhe bashkëshorti Arbeni me djalin në krahë.

“Përshendetje nga ne të tre'”,- ka shkruar Maya, e cila duket se po jeton momentet më të bukura të jetës së saj.

maya


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

A keni raste te familjarëve...

Nëse ti ose të afërmit e tu jeni prekur nga kanceri i trashëguar, mund të pyesni veten se si mund ta përdorni këto njohuri në të ardhmen dhe të jeni...

Lajm i trishtuar për aktoren...

Lajm i trishtuar për aktoren e mirënjohur të humorit në Shqipëri, e cila nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka ndarë me ndjekësit e saj këto emocione trishtimi: Të dy...

Për ty mike që je...

E di… Ndiej padrejtësi tani që po shkruaj për ty. Ndihem fajtore sepse jam një nga gratë me fat. Çdo fjalë që shkruaj më thumbon... Sepse e di. E di...

9 mënyra si t’i tregoj...

Të zbulosh se je shtatzënë është një nga momentet më të rëndësishme të jetës. Është lajmi më i madh i jetës suaj, lajmi që mezi prisni t'i ndani me partnerin...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X