Përlotet Arbana Osmani, rrëfen për herë të parë sëmundjen e  nënës/ VIDEO

0 0

Prezantuesja e njohur e ekranit shqiptar Arbana Osmani ka folur për herë të parë për një histori familjare që derimë tani e ka ruajtur me shumë privatësi.

Mbrëmjen e djeshme, protagniste në programin e saj ishte një vajzë që kishte shkuar për të bërë të lumtur të ëmën e sëmurë.

Ishte një histori prekëse dhe në rrjedhën e saj, Arbana ka treguar se kur ka qenë shumë e vogël, e ëma është sëmurur nga kanceri.

E përlotur dhe shumë e prekur, moderatorja tregon se e ka vuajtur shumë këtë periudhë dhe frika e saj më e madhe ishte se mos Zoti i merrte nënën.

Dëshira e saj më e madhe në atë kohë ishte që nëna t’i jepte siguri se kurrë nuk do të largohej dhe se do ta luftonte sëmundjen deri në fund. Këtë gjë ia sugjeroi edhe nënës së ftuar në program që të bëjë me të bijën.

Posted in I pakategorizuar

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Lidhja me fëmijën tuaj pas...

Fëmija juaj i porsalindur është në kraharorin tuaj ndërsa derdhni lot gëzimi. Besojmë se e keni imagjinuar momentin kur fëmija juaj vjen në botë si momenti më i lumtur i...

A keni raste te familjarëve...

Nëse ti ose të afërmit e tu jeni prekur nga kanceri i trashëguar, mund të pyesni veten se si mund ta përdorni këto njohuri në të ardhmen dhe të jeni...

Pse çdo grua shtatzënë duhet...

Anomalitë gjenetike mund të ndodhin në çdo shtatzëni, prandaj testi NIPT është i rëndësishëm për çdo grua shtatzënë, pavarësisht nga mosha e saj apo risku i predispozitës gjenetike. Ekspertët mjekësorë...

MËSONI MË SHUMË PËR TESTIN...

A e dini se mund të zbuloni nëse fëmija juaj është i shëndetshëm që në javën e 10-të të shtatzënisë? Ju mund ta zbuloni shëndetin gjenetik të foshnjës tuaj gjatë...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X