Përjetimet e të bërit baba dhe detaje për emrin e fëmijës, rrëfehet Eduart Grishaj/ VIDEO

0 0

Moderatorja Arbana Osmani dhe partneri i saj regjisori Eduart Grishaj do të bëhen prindër së shpejti. Arbana është në muajt e fundit të shtatzanisë dhe thuhet se presin një djalë edhe pse çifti ende nuk e ka bërë publike gjininë e bebit.

Edhe pse gjithmonë kanë dashur të ruajnë privatësinë, gjatë një interviste për “Pushime on Top”, regjisori Grishaj ka treguar më shumë detaje nga jeta e tij personale. Ai tregoi si e ka përjetuar lajmin e shtatzënisë

“Në fillim ishte shumë emocionuese. Më pas me kalimin e kohës kthehet cdo gjë në normalitet. Por pastaj fillojnë zënkat pse ma bleve këtë shalqinin kështu, po domatet pse si more të fshatit dhe thua kur po vjen momenti që të iki kjo periudha.

Ndërsa lidhur me emrin e vogëlushit, Eduarti u shpreh: Po do të jetë tipik shqiptar.


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Një javë me Atarën, Orinda...

Një javë më parë, çifti shumë i dashur Orinda Huta dhe Turjan Hysko përjetuan lumturinë më të madhe të jetës. Orinda solli në jetë një vogëlushe, fëmijën e tyre të...

Kënga e preferuar e vajzës...

Mes shumë fansash që ka hiti veror "Nina" nga Flori mUmajesi, Klajdi e Bruno, ka edhe një adhuruese të vogël. Bëhet fjalë për Ajkën, vajzën e artistëve Xhensila Myrtezajt dhe...

Ami flet për pjesëmarrjen e...

Aktori dhe producenti i njohur Emal Mamaqi aktualisht po përgatitet për filmin e tij të tretë komedi dhe një seriali me 10 dhe 12 episode. Seriali do të titullohet “H.O.T”...

Këngëtari tregon pse e pagëzoi...

Këngëtari shumë i njohur ndërkombëtarisht Jason Derulo është bërë baba për herë të parë. Bashkëshortja e tij solli në jetë një djalë dhe ishte pikërisht ajo që ndau lajmin e...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X