Pas humbjes së nënës, Roberti poston foton e ardhjes në jetë të Renee-së

0 0

Lajmi i dhimbshëm i disa ditëve më parë, i largimit nga jeta të nënës së Robert Berishës na ka trishtuar të gjithëve shumë. Prej asaj dite, Roberti, Patrisi, Nora e Tuna kanë shprehur dhimbjen e tyre me fjalë mjaft prekëe në rrjetet sociale.

Roberti, madje ka pezulluar deri në muajin shkurt programin televiziv që kishte nisur të moderonte së fundmi.

Sot, ai ka publikuar një foto të ndjerë në Instagram të rreth 6 viteve më parë, kur lindi Rene. Ajo ndodhej në shtratin e maternitetit, e porsaindur, ndërsa pranë saj duket nëna e Robertit.

Siç kuptohet nga fotoja, gjyshja Teuta kishte shkuar të takonte mbesën që sapo kishte ardhur në jetë.

Pavarësisht dhimbjes që lë pas humbja e prindit, këto do të mbeten kujtimet më të bukura për Robertin.


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Lajm i trishtuar për aktoren...

Lajm i trishtuar për aktoren e mirënjohur të humorit në Shqipëri, e cila nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka ndarë me ndjekësit e saj këto emocione trishtimi: Të dy...

Dafina Zeqiri dhuron paratë e...

Në këtë prag fundviti, këngëtarja Dafina Zeqiri ka mbajtur një premtim të bërë kohë më parë. Të gjitha paratë e fituara nga shitja e albumit të saj, "Dafinë Moj", kanë...

I mallkojnë fëmijët në Instagram,...

Gjuha e urrejtjes, sidomos në rrjetet sociale, përhapet me një shpejtësi e lehtësi të jashtëzakonshme. Kushdo, pas një tastiere apo ekrani të një pajisjeje inteligjente, mund të shprehë mendimi ne...

Marina dhe Getoari prindër për...

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë bërë prindër për herë të parë. Ditën e djeshme, moderatorja solli në jetë vogëlushen Marget. Emri i saj është bashkim i gërmave të para...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X