Partnerët më të mirë sipas shenjave të horoskopit

0 0
 1. Gaforrja

Meshkujt e shenjës së gaforres janë shumë të thellë emocionalisht, janë shumë intuitivë dhe nuk kanë turp të shprehin afeksionin.

 1. Peshorja

Vishen shumë mirë, flasin shumë mirë dhe e urrejnë të zihen. Janë bujarë dhe i shohin gjithmonë të dyja anët e medaljes.

 1. Luani

Romantikë të pashpresë dhe pasionantë, me zemër të butë dhe ia arrijnë t’i falin nëse tregojnë arrogancë.

 1. Akrepi

Janë meshkuj intensivë dhe karizmatikë, besnikë dhe shumë të dhënë pas seksit.

 1. Ujori

Ata urrejnë të jenë vetëm dhe mund të jenë ose ekstremisht të qetë e të turpshëm ose ekretemisht energjikë.

 1. Binjakët

Nëse i toleroni që ndryshojnë mendje shumë shpesh, mund t’ja kaloni mirë me ta.

 1. Demi

Nuk bëjnë kompromis deri në pikën e vetëshkatërrimit. Megjithatë, janë shumë besnikë.

 1. Bricjapi

Janë të përgjegjshëm dhe punëtorë, por edhe pak arrogantë.

 1. Peshqit

Udhëhiqen nga emocionet, janë shumë intensivë, janë bujarë dhe me shpirt artisti.

 1. Shigjetari

Të paduruar, pa takt, idealistë e kuriozë. Nuk rekomandohen si shokë, partnerë, orakë apo të dashur.

 1. Dashi

Është një mashkull tipik dominant, agresiv me temperament dhe i paduruar. Por kanë dhe anë të mira janë kurajozë, të ndershëm dhe optimistë.

 1. Virgjëresha

Arguentues, me shumë temperament, shumë kritikues. Nuk i shfaqin emocionet dhe mendojnë se janë më të mirë nga të gjithë.

Lexo edhe: Cfare tip nene je ne baze te shenjes zodiakale?

Sorry, there are no polls available at the moment.

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Kur ke një fëmijë në...

Nëse ti ke një fëmijë Ujor, ja cfarë duhet të dish..: UJORI (21 janar - 19 shkurt) Ky fëmijë do të jetë gjithmonë origjinal. Ai është një novator i lindur...

Emra mysliman per bebe

Tradicionalisht në komunitetin mysliman, foshnjave u vihet një emër në ditën e shtatë pas lindjes. Kuptimi i emrit është shumë i rëndësishëm. Myslimanët favorizojnë emrat që janë të virtytshëm dhe...

Qumështi i gjirit ndihmon zemrën...

Dihet prej kohësh që qumështi i gjirit është ushqimi më i mirë për të porsalindurin dhe për fëmijën deri në një vit e më tej, nëse është e mundur. Në...

Rritje e numrit të lindjeve...

Tashmë është demonstruar gjerësisht: pandemia Covid-19 ka pasur një sërë pasojash negative indirekte, përveç atyre më të njohura dhe të lidhura ngushtë me infeksionin. Midis tyre, ka gjithashtu një rritje...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X