“Paketimi i dhuratave natën vonë”, moderatorja përvesh duart me djalin e saj

0 0

Pak para fillimit të sezonit “Dua të të bëj të lumtur”, moderatorja Arbana Osmani ka ndarë një foto me djalin e saj, Jonin duke paketuar disa dhurata. Fotoja është publikuar nga vetë Arbana Osmani në Instagram.

“Paketimi i dhuratave natën vonë”-shkruan moderatorja.

Si duket pas kthimit nga Italia moderatorja po përgatitet seriozisht për festat e fundvitit.

Lexo më shumë: Arbana Osmani në Itali, djali i saj bëhet ‘qull’ në ujëvarën e Trevit

 


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

A keni raste te familjarëve...

Nëse ti ose të afërmit e tu jeni prekur nga kanceri i trashëguar, mund të pyesni veten se si mund ta përdorni këto njohuri në të ardhmen dhe të jeni...

Për ty mike që je...

E di… Ndiej padrejtësi tani që po shkruaj për ty. Ndihem fajtore sepse jam një nga gratë me fat. Çdo fjalë që shkruaj më thumbon... Sepse e di. E di...

9 mënyra si t’i tregoj...

Të zbulosh se je shtatzënë është një nga momentet më të rëndësishme të jetës. Është lajmi më i madh i jetës suaj, lajmi që mezi prisni t'i ndani me partnerin...

Shkon në spital me temperaturë...

Mëngjësi i sotëm ka ardhur me një lajm të trishtë për një familje në Elbasan dhe tronditës për gjithë qytetarët. Një vogëlushe 3-vjeçare ka ndërruar jetë në spitalin rajonal të...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X