Pak ditë pas lindjes, Sara Hoxha bën gjestin fisnik/ FOTO

0 1

Dymbëdhjetë ditë pas lindjes së fëmijës së dytë, Sara Hoxha bën një gjest shumë fisnik dhe bujar. Tashmë që vogëlushi i saj është pak më i rritur, ajo ka vendosur që rrobat e tij të para, disa produkte për të porsalindurit dhe qumësht formulë, t’i dhurojë për nevojtarët.

“Po kërkoj dikë që t’i dhuroj një çantë me produkte për të porsalindur, qumësht formulë si dhe rroba për fëmijë prematurë (2-2.5 kilogramë).

Nëse njihni dikë që ka lindur së fundmi dhe është në nevojë, më thoni”, – ka shkruar Sara.


  1. Marjo Zotaj

    Me kontakto ne inbox ju lutem sapo kam lindur

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Lajm i trishtuar për aktoren...

Lajm i trishtuar për aktoren e mirënjohur të humorit në Shqipëri, e cila nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka ndarë me ndjekësit e saj këto emocione trishtimi: Të dy...

Dafina Zeqiri dhuron paratë e...

Në këtë prag fundviti, këngëtarja Dafina Zeqiri ka mbajtur një premtim të bërë kohë më parë. Të gjitha paratë e fituara nga shitja e albumit të saj, "Dafinë Moj", kanë...

I mallkojnë fëmijët në Instagram,...

Gjuha e urrejtjes, sidomos në rrjetet sociale, përhapet me një shpejtësi e lehtësi të jashtëzakonshme. Kushdo, pas një tastiere apo ekrani të një pajisjeje inteligjente, mund të shprehë mendimi ne...

Marina dhe Getoari prindër për...

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë bërë prindër për herë të parë. Ditën e djeshme, moderatorja solli në jetë vogëlushen Marget. Emri i saj është bashkim i gërmave të para...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X