loading
Bebi

Ra na vatrën e zjarrit ku zihej rakia, ja gjendja e fëmijës 1 vjeç ...

Dy ditë pas ngjarjes së rëndë në fshatin Therepel të rrethit të Skraparit, gjendja e fëmijës që ra në vatrën e zjarrit ku po zihej raki, është stabilzuar dhe ai...

October 13, 2019
Jeta

13 Tetori Dita Ndërkombëtare pa Reçipeta, çfarë domethënie ka kjo s...

13 Tetori është tashmë një traditë për të qëndruar pa reçipeta. Këtë ditë, gratë inkurajohen të mos i veshin ato, si një mënyrë për të rritur vetëdijen për kancerin e...

October 13, 2019
Shtatzania

A mund t’ju ndihmojë realisht akupunktura të mbeteni shtatzënë?

Sidoqoftë, akupunktura nuk është më vetëm një kuriozitet ekzotik. Njerëzit bëjnë akupunkturë për përfitime të shumta shëndetësore. Përfitimet e akupunkturës gjithashtu mbështeten nga profesionistë mjekësorë duke e bërë atë të...

October 13, 2019
Ushqyerja

Fëmijët bëjnë naze në ushqim, çfarë të bëjnë prindërit

Ç'do të thotë saktësisht të jesh nazeli në ushqime? Problemi është se nuk ka një standard të qartë të bazuar në shkencë që përcakton se kur fëmija nuk preferon disa...

October 13, 2019
Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X