“Pa ty do ishim të humbur të gjithë”, këngëtarja uron nënën për ditëlindje/ FOTO

0 0

Nëna është padyshim njeriu më i dashur, dora më e ngrohtë dhe përqafimi më i ëmbël për këdo. Kjo dashuri duket se shumëfishohet kur jepet e merret më pas nga brezat e tjerë, kur nëna bëhet gjyshe e kënaqësia duket se nuk ka fund.

Këngëtarja dhe prezantuesja e njohur Julka Gramo, gjithmonë në rrjetet e saj sociale ndan me ndjekësit momente të bukura familjare e ditën e sotme na e ka zbukuar duke uruar nënën e saj për ditëlidnje, përmes një fotoje ku ajo shfaqet e përqafuar nga nipërit.

“I shijofshim sa më gjatë përqafimet, dashurinë, ëmbëlsinë, energjinë, pozitivitetin, komfortin dhe gjithçka tënden nënë! Ti je e RRALLË❗️ Dua që vitet me ty të mos mbarojnë kurrë… Gëzuar ditëlindjen dhe uroj që këto vite të mbetura të fillosh e të jetosh pak më shumë jetën tënde me shoqërinë pa u preokupuar për ne, kuptohet po të lamë dhe duke rakorduar axhendat më parë 🤣🤣 Të duam pafundësisht! Pa ty do ishim të humbur të gjithë. ♥️ #RrofshinMamat♥️ #NukThemDotQeMamiImEshteMeEMireSeEJotjaSepseTeGjitheMamatJaneTeMrekullueshme😁“, shkruan Julka krahas fotos që përcjell shumë dashuri.

https://www.instagram.com/p/B7fyMfjBb7V/


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Lajm i trishtuar për aktoren...

Lajm i trishtuar për aktoren e mirënjohur të humorit në Shqipëri, e cila nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka ndarë me ndjekësit e saj këto emocione trishtimi: Të dy...

Dafina Zeqiri dhuron paratë e...

Në këtë prag fundviti, këngëtarja Dafina Zeqiri ka mbajtur një premtim të bërë kohë më parë. Të gjitha paratë e fituara nga shitja e albumit të saj, "Dafinë Moj", kanë...

I mallkojnë fëmijët në Instagram,...

Gjuha e urrejtjes, sidomos në rrjetet sociale, përhapet me një shpejtësi e lehtësi të jashtëzakonshme. Kushdo, pas një tastiere apo ekrani të një pajisjeje inteligjente, mund të shprehë mendimi ne...

Marina dhe Getoari prindër për...

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë bërë prindër për herë të parë. Ditën e djeshme, moderatorja solli në jetë vogëlushen Marget. Emri i saj është bashkim i gërmave të para...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X