Orinda Huta na zbuloi gjininë e bebit?

0 0

Çifti i dashur i showbizit, Turjan Hysko dhe Orinda Huta janë në pritje të fëmijës së tyre të parë, dhe lajmin e kanë bërë të ditur ata vetë, përmes një postimi në rrjete sociale, ku Orinda duket me barkun e rrumbullakosur.

Ditën e djeshme, moderatori Turjan Hysko ka festuar ditëlindjen e tij të 36 dhe nga postimet e rastit, mendojmë se Orinda ka zbuluar në mënyrë jo direkte gjininë e bebit që presin.

Në fotot e ditëlindjes, ajo ka vendosur në sfond këngën e Beyonces, “Daddy Lessons”,  ku pjesë e tekstit janë fjalët “Daddy’s little girl”, pra vajza e vogël e babit.

Urojmë që foshnja e tyre të vijë me shëndet e shumë bekime për çiftin.

 


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Lajm i trishtuar për aktoren...

Lajm i trishtuar për aktoren e mirënjohur të humorit në Shqipëri, e cila nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka ndarë me ndjekësit e saj këto emocione trishtimi: Të dy...

Dafina Zeqiri dhuron paratë e...

Në këtë prag fundviti, këngëtarja Dafina Zeqiri ka mbajtur një premtim të bërë kohë më parë. Të gjitha paratë e fituara nga shitja e albumit të saj, "Dafinë Moj", kanë...

I mallkojnë fëmijët në Instagram,...

Gjuha e urrejtjes, sidomos në rrjetet sociale, përhapet me një shpejtësi e lehtësi të jashtëzakonshme. Kushdo, pas një tastiere apo ekrani të një pajisjeje inteligjente, mund të shprehë mendimi ne...

Marina dhe Getoari prindër për...

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë bërë prindër për herë të parë. Ditën e djeshme, moderatorja solli në jetë vogëlushen Marget. Emri i saj është bashkim i gërmave të para...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X