Olta Boka tregon vështirësitë e mëmësisë

0 0

Vitin e kaluar këngëtarja Olta Boka përjetoi ndjenjën më të bukur për një grua, atë të mëmësisë. Në korrik ajo u bë nënë për herë të parë me një vogëlushe të cilës i ka vënë emrin Gaia.

Përveç gjithë lumturisë që Gaia i ka falur mami Oltës, kush është nënë e di mirë se mëmësia ka edhe momente vështirësie.

Së fundmi, këngëtarja ka treguar se e bija ka probleme me pagjumësinë.

“Më parë Gaia arrinte të flinte edhe vetë, por pasi përjetuam një regres gjumin, e kemi më të vështirë vënien në gjumë. A keni edhe ju probleme me gjumin e bebit?”- ka shkruar këngëtarja Olta.


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Një javë me Atarën, Orinda...

Një javë më parë, çifti shumë i dashur Orinda Huta dhe Turjan Hysko përjetuan lumturinë më të madhe të jetës. Orinda solli në jetë një vogëlushe, fëmijën e tyre të...

Kënga e preferuar e vajzës...

Mes shumë fansash që ka hiti veror "Nina" nga Flori mUmajesi, Klajdi e Bruno, ka edhe një adhuruese të vogël. Bëhet fjalë për Ajkën, vajzën e artistëve Xhensila Myrtezajt dhe...

Ami flet për pjesëmarrjen e...

Aktori dhe producenti i njohur Emal Mamaqi aktualisht po përgatitet për filmin e tij të tretë komedi dhe një seriali me 10 dhe 12 episode. Seriali do të titullohet “H.O.T”...

Këngëtari tregon pse e pagëzoi...

Këngëtari shumë i njohur ndërkombëtarisht Jason Derulo është bërë baba për herë të parë. Bashkëshortja e tij solli në jetë një djalë dhe ishte pikërisht ajo që ndau lajmin e...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X