Nuk mundi të festojë 5-vjetorin, por djalit të Kim nuk i ka munguar urimi special i mamit

0 0

Djali i parë i Kim Kardashian dhe këngëtarit Kanye West, Saint, ka ditëlindjen dhe mbush plot 5 vjeç.

Për shkak të situatës së pazakontë në të cilën gjendemi, ai nuk ka mundur të festojë sipas dëshirës, megjithatë fjalët e bukura nga Kim nuk kanë munguar.

Me anë të një postimi me foto shoqëruar me fjalë zemre, Kimi ka ndarë publikisht urimin për të voglin e saj.

Ajo ka treguar se ditëlindjen e Saint e kanë festuar në kushtet e pandemisë, duke ruajtur distancën fizike e duke i parë nga larg të afërmit.

Dedikimi i Kim Kardashian për të birin:

“Vogëlushi im Saint bën 5 vjeç sot. Një nga shpirtrat binjakë të jetës ime. Çdo vit unë intervistoj fëmijët e mi dhe ju bëj të njëjtën pyetje për jetën. Saint – unë mezi po pres të shohësh se si je rritur dhe si u përgjigjesh këtyre pyetjeve si një 5-vjeçar dhe të t’i tregoj kur të rritesh. E di që një festë në distancim social nuk është perfekte, por kjo është koha jonë dhe ti je shumë i kënaqur! Ti je gjithmonë kaq i lumtur dhe sjellë kaq shumë lumturi në shpirtin tim çdo ditë. Ti do të jesh gjithmonë vogëlushi im. Shijoje ditëlindjen tënde të artë këtë vit Sainty!”.

 


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Marina dhe Getoari prindër për...

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë bërë prindër për herë të parë. Ditën e djeshme, moderatorja solli në jetë vogëlushen Marget. Emri i saj është bashkim i gërmave të para...

Anna Gjebrea përfaqëson Shqipërinë në...

Anna Gjebrea vogëlushja e talentuar në muzikë e kërcim, vajza e kantautorit të njohur Ardit Gjebrea, është shpallur fituese e Festivalit të Fëmijëve në RTSH. Ajo do të përfaqësojë vendin...

Si u rikthye kaq shpejt...

Gjashtë muaj më parë, modelja Arbenita Ismajli dhe reperi Fero u bënë prindër për herë të parë. Ajo solli në jetë vogëlushen që i vunë emrin Nina. Çifti i showbizit...

Humbën fëmijën e tyre të...

Çifti shumë i njohur dhe i dashur modelja Chrissy Teigen dhe këngëtari John Legend humbën fëmijën e tyre të tretë që prisnin të vinte në jetë shumë shpej. Modelja pësoi...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X