“Nuk e kemi lënë kështu” Olta Gixhari kritikon Jonida Vokshin pas lindjes

0 0

Pak ditë më parë, moderatorja e njohur Jonida Vokshi ka përjetuar gëzimin më të madh të jetës, atë të të bërit nënë.

Herë pas here ajo ka bërë postime të ndryshme në rrjetet sociale, ku është e pamundur të mos vësh re linjat e saj perfekte. Jonida duket aq në formë fizikisht, sa kushdo do të mendonte se ajo nuk ka qenë farë shtatzanë.

Në foton e fundit të Jonidës tërheq vëmëndjen komenti i aktores Olta Gixhari, e cila është gjithashtu në pritje të ëmbël.

Olta i tregon koleges së saj se vazhdon të duket më e bukur se kurrë edhe pasi supozohej të kishte kaluar “nurin e shtatzënisë”.

“Jonida ti vazhdon me nurin e shtatzënisë edhe pse je bërë mama. Nuk e kemi lënë kështu!”-shkruan aktorja me humor krahas fotos së Jonidës.

Edhe ndjekësit e tjerë në Instagram duket se bien dakord me mendimin e aktores Gixhari.

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Kujt i ngjan vajza Amit...

Ajo është një figurë shumë e dashur për publikun, si balerinë, moderatore, si sipërmarrëse por edhe për profilin familjar që së bashku me bashkëshortin, aktorin e humorit Ermal Mamaqi, shfaqin....

Gjashtë muajshe shtatzanë, Eni Vasili...

Gazetarja dhe moderatorja e njohur Eni Vasili ishte dje përballë panelit të gazetarëve të vegjël në emisionin "Në kurthin e Piter Pan". Kryefjala e gjithë bisedës ishte padyshim pritja e...

Modelja shqiptare tregon “torturën” gjatë...

Modelja e njohur Arbenita Ismaili dhe partneri i saj reperi Fero presin që së shpejti të bëhen prindër. Në fillim ata e mbajtën të fshehtë këtë lajmë, por pasi gjithçka...

“Nuk jam gati që ti...

Vajza e Khloe Kardashian feston sot ditëlindjen dhe mbush tashmë tre vjeçe. Me rastin e kësaj ditë të rëndëisshme për të bijën, Khloe ka organizuar një festë në shtëpi, me...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X