Nuk e braktisi kurrë familjen e Doktor Florit, urimi i Landit për ditëlindjen e Danielit

0 0

Ditën e djeshme ka festuar 6 vjetorin e lindjes djali i këngëtarit të ndjerë Doktor Florit. Në këtë ditë të rëndësishme pranë Danielit ka qenë familaj e tij, Blerina bashkëshortja e Doktor Florit, Kaltrina e bija, gjyshërit, vëllai i këngëtarit, Albani të cilët kanë organizuar festën e ditëlindjes.

Por, dy persona që kurrë nuk e kanë harruar familjen e mikut të tyre dhe u janë gjendur pranë në çdo çast, sidomos në ato më të rëndësishmet janë dy pjesëtarët e tjerë të grupit West Side Family, Landi dhe Miri.

Ata nuk kishin si të mungonin as dje, teksa Landi ka prekur zemrat e ndjekësve me fjalët që i ka dedikuar Danileit në ditën e tij të lindjes.

“Dje. Sot. PËRGJITHMONË!
Gëzuar Dani!
Dhe mbaj mend që ashtu siç ke emrin, ashtu është!
VETËM Zoti është gjykatësi yt!”- ka shkruar Landi krahas postimit të ditëlindjes.

 
Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Amari 2 muajsh, Olta i...

Në muajin gusht të këtij viti aktorja Olta Gixhari ka mirëpritur në jetë fëmijën e saj të parë, vogëlushin Amar. Ky emër vjen nga hebraikja dhe do të thotë “i...

Mëmësia e ka ndryshuar në...

Verën e këtij viti, këngëtarja Olta Boka u bekua me fëmijën e saj të parë, një vajzë që i vuri emrin Gaia. Shpesh këngëtarja ka ndarë me ndjekësit në rrjetet...

Arsyeja pse jeton Jonida Vokshi,...

Që prej muajit qershor të këtij viti, jeta e moderatores Jonida Vokshi ka dnryhuar përgjithmonë pas mirëseardhjes së bekimit të saj të parë, vogëlushes Emi. Momentin e ardhjes në jetë...

Lum dhuratash për Diellin e...

Ditën e djeshme moderatorja Arbana Osmani dhe regjisori Eduart Grishaj, mirëpritën në jetë vogëlushin e tyre Diell. Lajmin e bukur e dha vetë Eduarti përmes një fotoje me të voglin...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X