Nora Nishliu bëhet nënë për herë të dytë, emri që zgjodhi për djalin

0 0

Në verën e vitit që lamë pas, këngëtarja Rona Nishliu u bë nënë për herë të parë. Ajo lindi një vajzë, të cilës i vuri emrin Noa.

Ndërsa më 25 gusht Rona festoi ditëlindjen dhe ka ndarë me ndjekësit një lajm shumë të bukur, duke treguar se është sërish në pritje të ëmbël.

Me anë të një fotoje buzë detit me Noan në krahë, këngëtarja e përshkruante ndjesinë e të qenurit nënë, si gjënë më e bukur në jetë, si dhe padurimin për të pritur fëmijën e dytë.

Pritja ka marrë fund dje, pasi Rona ka sjellë në jetë një djalë.

Lajmin e bukur ajo e ka ndarë me ndjekësit në rrjetet sociale ku ka njoftuar se e ka quajtur të voglin Bardhyl.

“10.12.2020 ditë e mrekullueshme sot! Familjes sonë iu shtua engjëlli Bardhyl, mbret i zemrave tona tashmë. Gëzimi është shtuar apo infinit-fishuar me ardhjen tënde o miniaturë e përkryer. Në ditë të rëndësishme si këto por dhe të ngarkuara emocionalisht nga situata pandemike, mbikqyrja profesionale shëndetësore është gjithçka. Mirësi e mirëqenie për të gjithë të porsalindurit por dhe gjithë fëmijët, në këtë kohë pandemie. Ju dua”, – shkruan ajo.

https://www.instagram.com/p/CIoGptDLNOQ/


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Marina dhe Getoari prindër për...

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë bërë prindër për herë të parë. Ditën e djeshme, moderatorja solli në jetë vogëlushen Marget. Emri i saj është bashkim i gërmave të para...

Anna Gjebrea përfaqëson Shqipërinë në...

Anna Gjebrea vogëlushja e talentuar në muzikë e kërcim, vajza e kantautorit të njohur Ardit Gjebrea, është shpallur fituese e Festivalit të Fëmijëve në RTSH. Ajo do të përfaqësojë vendin...

Si u rikthye kaq shpejt...

Gjashtë muaj më parë, modelja Arbenita Ismajli dhe reperi Fero u bënë prindër për herë të parë. Ajo solli në jetë vogëlushen që i vunë emrin Nina. Çifti i showbizit...

Humbën fëmijën e tyre të...

Çifti shumë i njohur dhe i dashur modelja Chrissy Teigen dhe këngëtari John Legend humbën fëmijën e tyre të tretë që prisnin të vinte në jetë shumë shpej. Modelja pësoi...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X