Noah u bë djalë i madh, shoqëron prindërit për drekë

0 0

Në janar të këtij viti Fatma Methasani dhe Alfio Rrotani u bënë prindër të një djali të cilin e pagëzuan me emrin Noah.

Duket se të dy po e shijojnë shumë këtë eksperiencë, teksa herë pas here ndajnë me ndjekësit foto të ndryshme nga momentet që kalojnë me të voglin e tyre.

Vogëlushi i Fatmës dhe Alfios, Noah po rritet ditë pas dite, madje ka filluar të shoqërojë mamin dhe babin edhe në drekat që ata konsumojnë jashtë shtëpisë.

Alfio ka bërë një postim, ku ka shpërndarë një foto e video dhe në krah ka shkruar: Një drekë bashkë me familjen #noah@fatma_methasani

Në videon e dytë Alfio shihet me karrocë teksa ecin rrugës. Fatma nuk ka mundur të rrijë pa komentuar duke shkruar “Çunat e mi të bukur!”

Ndërkohë, pak ditë më parë moderatorja ka bërë një tatuazh për vogëlushin, me shnejat e këmbëve të tij.


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Një javë me Atarën, Orinda...

Një javë më parë, çifti shumë i dashur Orinda Huta dhe Turjan Hysko përjetuan lumturinë më të madhe të jetës. Orinda solli në jetë një vogëlushe, fëmijën e tyre të...

Kënga e preferuar e vajzës...

Mes shumë fansash që ka hiti veror "Nina" nga Flori mUmajesi, Klajdi e Bruno, ka edhe një adhuruese të vogël. Bëhet fjalë për Ajkën, vajzën e artistëve Xhensila Myrtezajt dhe...

Ami flet për pjesëmarrjen e...

Aktori dhe producenti i njohur Emal Mamaqi aktualisht po përgatitet për filmin e tij të tretë komedi dhe një seriali me 10 dhe 12 episode. Seriali do të titullohet “H.O.T”...

Këngëtari tregon pse e pagëzoi...

Këngëtari shumë i njohur ndërkombëtarisht Jason Derulo është bërë baba për herë të parë. Bashkëshortja e tij solli në jetë një djalë dhe ishte pikërisht ajo që ndau lajmin e...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X