Noah në gjurmët e të atit, ja lodra e preferuar

0 0

Prezantuesja e formateve rinore në ekranet shqiptare, Fatma Methasani dhe partneri i saj, shefi i njohur i kuzhinës Alfio Rrotani, u bënë prindër të një djali 11 muaj më parë. Vogëlushi i tyre quhet Noah dhe prej ardhjes në jetë, zbukuron çdo ditë të prindërve të tij.

Dhe mesa po kuptojmë nga publikimet e tyre në rrjetet sociale, Noah po ecën në gjurmët e të atit.

Alfio ka publikuar një foto ku shihet në makinë me Fatmën dhe të voglin e tyre duke treguar edhe fiksimin e djalit për mbajtësen e lugës. Ai shkruan se pavarësisht se mund t’i blejnë shumëlodra, kjo e fundit mbetet e preferuara e tij.

“Mund t’i blejmë 12341 lodra të shtrenjta, prapë mbajtësen e lugës kuzhinës ka të preferuarën!”- shkruan Alfio.

Mbetet për tu parë nëse Noah do të ecë në hapat e ndonjërit nga prindërve për t’u marrë me televizion ose kulinari, apo drejtimi i jetës së tij do të jetë tërësisht i ndryshëm.


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Lajm i trishtuar për aktoren...

Lajm i trishtuar për aktoren e mirënjohur të humorit në Shqipëri, e cila nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka ndarë me ndjekësit e saj këto emocione trishtimi: Të dy...

Dafina Zeqiri dhuron paratë e...

Në këtë prag fundviti, këngëtarja Dafina Zeqiri ka mbajtur një premtim të bërë kohë më parë. Të gjitha paratë e fituara nga shitja e albumit të saj, "Dafinë Moj", kanë...

I mallkojnë fëmijët në Instagram,...

Gjuha e urrejtjes, sidomos në rrjetet sociale, përhapet me një shpejtësi e lehtësi të jashtëzakonshme. Kushdo, pas një tastiere apo ekrani të një pajisjeje inteligjente, mund të shprehë mendimi ne...

Marina dhe Getoari prindër për...

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë bërë prindër për herë të parë. Ditën e djeshme, moderatorja solli në jetë vogëlushen Marget. Emri i saj është bashkim i gërmave të para...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X