Një ditë pasi mësoi se është shtatzanë, Orinda Huta përjeton emocione të trazuara

0 0

Çifti i moderatorëve Turjan Hysko dhe Orinda Huta janë në pritje të fëmiëjs së tyre të parë. Lajmin e shtatzanisë e ka bërë të dtur fillimisht Turi, ndërsa Orinda përmes postimeve na ka zbuluar se presin të sjellin në jetë një vajzë, emri i së cilës do të fillojë patjetër me gërmën A.

Së fundmi, Orinda është kthyer pas në kohë, në ditën kur sapo mësoi lajmin e shtatzanisë, duke postuar foto nga ai moment. Ajo ka ndarë gjithashtu eksperiencën jo fort pozitive, që i ka shkaktuar emocione të trazuara. Siç na tregon ajo vetë, moderatorja ka kalaur Covid 19 dhe pikërisht një ditë pasi ka marrë lajmin e bukur të shtatzanisë.

“Duke bërë xhiro nëpër albume, del kjo foto. Kthehesh aty dhe mendon, 1 ditë para ke marrë lajmin e bukur, ndërkohë që ndjen ethe sepse të nesmërmen do konfirmohesh me Covid-19 prej analizave. #zotieshteimire”, ka shkruar Orinda krahas fotos së periudhës së fundvitit, ku duket tek pema e Krishtlindjeve.

Orinda nuk ka folur më parë për përvojën e saj me Covid 19.


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Lajm i trishtuar për aktoren...

Lajm i trishtuar për aktoren e mirënjohur të humorit në Shqipëri, e cila nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka ndarë me ndjekësit e saj këto emocione trishtimi: Të dy...

Dafina Zeqiri dhuron paratë e...

Në këtë prag fundviti, këngëtarja Dafina Zeqiri ka mbajtur një premtim të bërë kohë më parë. Të gjitha paratë e fituara nga shitja e albumit të saj, "Dafinë Moj", kanë...

I mallkojnë fëmijët në Instagram,...

Gjuha e urrejtjes, sidomos në rrjetet sociale, përhapet me një shpejtësi e lehtësi të jashtëzakonshme. Kushdo, pas një tastiere apo ekrani të një pajisjeje inteligjente, mund të shprehë mendimi ne...

Marina dhe Getoari prindër për...

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë bërë prindër për herë të parë. Ditën e djeshme, moderatorja solli në jetë vogëlushen Marget. Emri i saj është bashkim i gërmave të para...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X