“Nina nana shpirt i motrës”, Ameli vë në gjumë vëllain/ VIDEO

0 0

Fëmijët e këngëtarëve Alban Skënderaj dhe Miriam Cani gjithmonë na kanë kënaqur sytë e zemrën në çdo postim të prindërve të tyre, por videoja e fundit e Amelisë do të jetë gjëja më e bukur që keni parë sot.

Miriami ka filmuar momentin kur Ameli, si motra e madhe ka vënë në gjumë vëllain e vogël Duamin, duke i kënduar një ninullë të bukur dhe tepër origjinale.

“Nani nani shpirti i motrës, të më rritesh si drita e hënës”- dëgjohet zëri i mrekullueshëm i vogëlushes.

Për momentin, çifti i këngëtarëve nuk e ka treguar asnjëherë portretin e djalit në rrjete sociale, duke rritur kështu kuriozitetin e fansave për të.

 
Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Amari 2 muajsh, Olta i...

Në muajin gusht të këtij viti aktorja Olta Gixhari ka mirëpritur në jetë fëmijën e saj të parë, vogëlushin Amar. Ky emër vjen nga hebraikja dhe do të thotë “i...

Mëmësia e ka ndryshuar në...

Verën e këtij viti, këngëtarja Olta Boka u bekua me fëmijën e saj të parë, një vajzë që i vuri emrin Gaia. Shpesh këngëtarja ka ndarë me ndjekësit në rrjetet...

Arsyeja pse jeton Jonida Vokshi,...

Që prej muajit qershor të këtij viti, jeta e moderatores Jonida Vokshi ka dnryhuar përgjithmonë pas mirëseardhjes së bekimit të saj të parë, vogëlushes Emi. Momentin e ardhjes në jetë...

Lum dhuratash për Diellin e...

Ditën e djeshme moderatorja Arbana Osmani dhe regjisori Eduart Grishaj, mirëpritën në jetë vogëlushin e tyre Diell. Lajmin e bukur e dha vetë Eduarti përmes një fotoje me të voglin...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X