Bukuria fillon me lëkurë të shëndetshme

0 0

Slogani i Neutrogena është shumë i thjeshtë: Ne nuk jemi kundër plakjes, por jemi kundër rrudhave. Ne jemi për promovimin e bukurisë së plakjes me një lëkurë të shëndetshme, të hidratuar dhe me pamje të njëtrajtshme. Për të siguruar këto tipare në lëkurën tuaj, Neutrogena vjen me tri linjat e saj: Anti-Aging, Neutrogena Hydro Boost dhe Deep Clean® Purifying Cream-to-Foam Detox Cleanser.

Tashmë përdorni kuponin NG21 në dyqanin online pernenat.shop dhe përfitoni 20% ulje për këto produkte! 

Anti-aging

Produktet Neutrogena rigjenerojnë lëkurën dukshëm, duke e bërë të duket më e re brenda një kohë shumë të shkurtër përdorimi. Funksionon shpejt dhe në mënyrë efektive për të zbutur pamjen e rrudhave të holla menjëherë me mbushës mjaft hidratues.

Linja e produkteve Neutrogena kundër rrudhave zbeh edhe rrudhat më të thella, përfshirë ato të zonës së syve, zbardh tonin e lëkurës dhe parandalon krijimin e rrudhave të reja.

Koncentrat Anti-Rrudhë Cellular Boost – 30 ml –> Shiko produktin

Krem dite kundër-plakjes Cellular Boost – 50 ml –> Shiko produktin

Krem nate kundër-plakjes Cellular Boost – 50 ml –> Shiko produktin

Neutrogena Hydro Boost

Koleksioni i produkteve të hidratimit të lëkurës është i mbushur me acid hialuronik të pastruar dhe ju ndihmon të rikthni fresiknë në lëkurën tuaj.

Udhëtimet, mungesa e gjumit, stresi dhe mos pirja e mjaftueshme e ujit mund të shkaktojnë dehidratim të lëkurës. Linja Hydro Boost vjen me një sërë produktesh si pastrues, hidratues, mbrojtës nga dielli apo kozmetike, për të rifreskuar dhe hidratuar lëkurën tuaj. Produktet Hydro Boost ndihmojnë në përmirësimin e barrierës së lagështisë së lëkurës suaj. Acidi hialuronik gjendet natyrshëm në lëkurë por humbet me kalimin e kohës dhe duhet të zëvendësohet. Këto produkte janë hidratues të fuqishëm që e ruajnë lagështinë në shtresat e nevojshme të lëkurës.

Krem xhel hidratues NEUTROGENA® Hydro Boost – 50 ml –> Shiko Produktin

Ujë micellar i trefishtë NEUTROGENA® Hydro Boost – 400 ml –> Shiko Produktin

Detox Cleanser

Pastroni thellësisht lëkurën tuaj me një hap të thjeshtë me Pastruesin Detox. I butë mjaftueshëm për përdorim të përditshëm si pjesë e rutinës tuaj të kujdesit për lëkurën, pastron thellë në pore për të hequr papastërtitë, vajin dhe mbetjet e tjera të lëkurës pa e dëmtuar atë. Nga një markë e rekomanduar nga dermatologu, ky pastrues detoks i poreve të fytyrës e lë lëkurën të pastër, të butë dhe me pamje të shëndetshme.

 

Ujë micellar i trefishtë Skin Detox NEUTROGENA® – 400 ml –> Shiko Produktin

Maskë për larjen e argjilës, Skin Detox 2-në-1 NEUTROGENA® – 150 ml –> Shiko Produktin

 

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Çfarë është acidi hialuronik? Cilët...

Nëse i kushtoni vëmendje përbërësve të përdorur në produktet tuaja të kujdesit të lëkurës, ka të ngjarë të keni hasur diçka të quajtur acid hialuronik për lëkurën. Megjithëse emri e...

Covid 19 pasoja edhe në...

Shoqata Italiane e Andrologjisë (SIA), gjatë karantinës së vitit të kaluar zhvilloi një sondazh në internet për të vlerësuar shëndetin e Italianëve. Hulumtimi përfshiu mbi 2,500 njerëz duke theksuar për...

Si e neutralizojnë fëmijët Covid...

Në fillim të pandemisë Covid-19, u kuptua shpejt se fëmijët shfaqën simptoma shumë të lehta, të ngjashme me një formë të lehtë gripi ose ata shpesh ishin plotësisht asimptomatikë. Një...

Ulet numri i lindjeve dhe...

Për vitin 2020 në Shqipëri, bonusi i bebeve u shpërnda për 36,188 lindje apo rreth 4,5% më pak se një vit më parë. Sipas shifrave të Ministrisë të Shëndetësisë në...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X