“Nëna më e famshme” ja si e uruan Albani dhe Beatrix nënën për ditëlindje

0 0

Ajo është motra e një këngëtare me emër në muzikën shqiptare si dhe nëna e dy fëmijëve shumë të talentuar këngëtarë, por famën më të madhe Angtigone Ramosaj e ka marrë së fundmi, pasi i biri Albani i kushtoi çmimin më të rëndësishëm të karrierës.

Ajo sot feston ditëlindjen dhe të dy fëmijët si Albani edhe Beatrixi i kanë bërë urimë të ndjera në rrjetet e tyre sociale.

“Gruaja më trime ka lindur sot! Gëzuar ditëlindjen mami im më e ëmbël! Shoqja ime e ngushtë. Mamaja më e mrekullueshme që ka sakrifikuar kaq shumë. Ti je shembulli perfekt i nënës perfekte. Të dua dhe do të vlerësoj përgjithmonë! Numëroj bekimet e mia çdo ditë. Bekimi më i madh nga të gjithë është që të kem një nënë të bukur, të kujdesshme si ty në jetën time. Lutem për më shumë vite, më shumë fuqi, më shumë shëndet, më shumë pasuri dhe çdo gjë që zemra jote dëshiron. Uroj që ditët e tua të jenë aq të mrekullueshme siç je dhe ti. Të dua!”, ka shkruar Beatrix në një foto përkrah nënës së saj Antigones.

Ndërsa Albani ka publikuar një foto kuke e uruar me humor:“Gëzuar ditëlindjen mami më e famshme e momentit. Të kam jetë”, shkruan ai.

Kujtojmë se Alban Ramosaj pak ditë më parë fitoi Këngën Magjike dhe ishte aq i emocionuar, saqë nuk mundi të thoshte asnjë fjalë përveçse “O mam, e fitove”.


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Lajm i trishtuar për aktoren...

Lajm i trishtuar për aktoren e mirënjohur të humorit në Shqipëri, e cila nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka ndarë me ndjekësit e saj këto emocione trishtimi: Të dy...

Dafina Zeqiri dhuron paratë e...

Në këtë prag fundviti, këngëtarja Dafina Zeqiri ka mbajtur një premtim të bërë kohë më parë. Të gjitha paratë e fituara nga shitja e albumit të saj, "Dafinë Moj", kanë...

I mallkojnë fëmijët në Instagram,...

Gjuha e urrejtjes, sidomos në rrjetet sociale, përhapet me një shpejtësi e lehtësi të jashtëzakonshme. Kushdo, pas një tastiere apo ekrani të një pajisjeje inteligjente, mund të shprehë mendimi ne...

Marina dhe Getoari prindër për...

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë bërë prindër për herë të parë. Ditën e djeshme, moderatorja solli në jetë vogëlushen Marget. Emri i saj është bashkim i gërmave të para...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X