Në pritje të ëmbël, Olta Gixhari rrëfen ndryshimet e kësaj periudhe

0 0

Aktorja Olta Gixhari prej disa kohësh ndodhet në Spanjë, duke përjetuar periudhën më të bukur të jetës, atë të pritjes së fëmijës së parë.

Sigurisht që një ndryshim i tillë jetësor shoqërohet edhe me shumë ndryshime fizike dhe Olta vazhdimisht na ka treguar foto të sajat me barkun e rrrumbullakosur.

Ama, ajo rrëfen se ka një fjalë që e ka zhdukuar nga përdorimi kohët e fundit.

“Fjala qe kam perdorur zero këto muaj : Bel, beli, për belin, te beli, puuu ca beli ”- shprehet aktroja Olta Gixhari.

Olta është shprehur në intervistat e saj të fundit se është shumë e lumtur dhe do të shijojë çdo moment të kësaj periudhe emocionuese. Ajo e kalon ditën duke u marrë vetëm me gjëra për bebin.

Aktorja zbuloi edhe planet për dasmë, sapo të mbarojë karantina dhe ceremonia do të mbahet në Spanjë, aty ku jeton çifti.

Olta ende nuk e ka bërë publike gjininë e bebit.
Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Amari 2 muajsh, Olta i...

Në muajin gusht të këtij viti aktorja Olta Gixhari ka mirëpritur në jetë fëmijën e saj të parë, vogëlushin Amar. Ky emër vjen nga hebraikja dhe do të thotë “i...

Mëmësia e ka ndryshuar në...

Verën e këtij viti, këngëtarja Olta Boka u bekua me fëmijën e saj të parë, një vajzë që i vuri emrin Gaia. Shpesh këngëtarja ka ndarë me ndjekësit në rrjetet...

Arsyeja pse jeton Jonida Vokshi,...

Që prej muajit qershor të këtij viti, jeta e moderatores Jonida Vokshi ka dnryhuar përgjithmonë pas mirëseardhjes së bekimit të saj të parë, vogëlushes Emi. Momentin e ardhjes në jetë...

Lum dhuratash për Diellin e...

Ditën e djeshme moderatorja Arbana Osmani dhe regjisori Eduart Grishaj, mirëpritën në jetë vogëlushin e tyre Diell. Lajmin e bukur e dha vetë Eduarti përmes një fotoje me të voglin...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X