Në muajin e pestë të shtatzanisë, por ku e ka barkun Afërdita Dreshaj?

0 0

Disa ditë më parë, këngëtarja shqiptare Afërdita Dreshaj pushtoi rrjetin me videon e ëmbël ku tregoi për herë të parë se është në pritje të ëmbël, duke zbuluar edhe gjininë e bebit që pret.

Afërdita do të sjellë në jetë një djalë, ndërsa ka treguar për ndjekësit se është shumë e emocionuar. “Po, e kishim në plan dhe ndodhi menjëherë, prandaj nuk mund ta besonim dhe ishim shumë të lumtur”, ka treguar Afërdita në një postim.

Tashmë ajo është 5 muajshe shtatzënë edhe pse ndoshta mund të duket e pabesueshme!

Teksa të gjithë presim të shohim barkun e rrumbullakosur të këngëtares, ajo vazhdon të shfaqet super në formë në fotot që poston, duke tërhequr gjithmonë vëmendjen e ndjekësve. Këta të fundit, vazhdimisht nëpër komente e pyesin se ku e ka barkun, pasi nuk duket fare sikur është në muajin e pestë të pritjes.

Afërdita po planifikon të bëjë lindje natyrale dhe vazhdon të bëjë palestër duke respektuar këshillat e mjekut.

View this post on Instagram

Monday fun-day #babybump

A post shared by Aferdita Dreshaj Kindl (@aferditadreshaj) on

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Kujt i ngjan vajza Amit...

Ajo është një figurë shumë e dashur për publikun, si balerinë, moderatore, si sipërmarrëse por edhe për profilin familjar që së bashku me bashkëshortin, aktorin e humorit Ermal Mamaqi, shfaqin....

Gjashtë muajshe shtatzanë, Eni Vasili...

Gazetarja dhe moderatorja e njohur Eni Vasili ishte dje përballë panelit të gazetarëve të vegjël në emisionin "Në kurthin e Piter Pan". Kryefjala e gjithë bisedës ishte padyshim pritja e...

Modelja shqiptare tregon “torturën” gjatë...

Modelja e njohur Arbenita Ismaili dhe partneri i saj reperi Fero presin që së shpejti të bëhen prindër. Në fillim ata e mbajtën të fshehtë këtë lajmë, por pasi gjithçka...

“Nuk jam gati që ti...

Vajza e Khloe Kardashian feston sot ditëlindjen dhe mbush tashmë tre vjeçe. Me rastin e kësaj ditë të rëndëisshme për të bijën, Khloe ka organizuar një festë në shtëpi, me...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X