Në muajin e gjashtë të shtatzanisë, Chiara Ferragni poston foto me Leon

0 0

Në ditët e pritjes së fëmijës së dytë, Chiara Ferragni është bërë mjaft nostalgjike. Ajo ka ndarë së fundmi në rrjete sociale në foto pas lindjes së djalit të saj, Leo.

Në foton e dy viteve më parë ajo është në sallën e lindjes, duke mbajtur në krahë të porsalindurin, Leo dhe pranë tyre qëndron bashkëshorti i saj, Fedez.

Chiara ka shkruar se ky ka qenë momenti më i bukur i saj, nga ku i mori kuptim jeta.

“Mbrëmjen e shkuar po shikoja fotot në celularin tim dhe kjo më bëri të qaja nga lumturia edhe një herë tjetër. Dita kur lindi Leo ishte më e gjalla dhe më e mira e jetës sime. Gjithçka kishte kuptim kur e pashë atë për herë të parë dhe nuk mund të pushoja së qari, vërtetë nuk mund të pushoja. Kam qarë gjatë gjithë kohës që e kam mbajtur në krahë, duke menduar se ishte e pamundur që po mbaja vogëlushin tonë. Kaq surreale dhe magjike. Për mua kjo ishte kuptimi i jetës. Mezi po pres që ta provoj sërish”, ka shkruar ajo.

Ndërkaq, ajo është në muajin e gjashtë të shtatzanisë së dytë.

https://www.instagram.com/p/CHyQnmeh64W/


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Lajm i trishtuar për aktoren...

Lajm i trishtuar për aktoren e mirënjohur të humorit në Shqipëri, e cila nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka ndarë me ndjekësit e saj këto emocione trishtimi: Të dy...

Dafina Zeqiri dhuron paratë e...

Në këtë prag fundviti, këngëtarja Dafina Zeqiri ka mbajtur një premtim të bërë kohë më parë. Të gjitha paratë e fituara nga shitja e albumit të saj, "Dafinë Moj", kanë...

I mallkojnë fëmijët në Instagram,...

Gjuha e urrejtjes, sidomos në rrjetet sociale, përhapet me një shpejtësi e lehtësi të jashtëzakonshme. Kushdo, pas një tastiere apo ekrani të një pajisjeje inteligjente, mund të shprehë mendimi ne...

Marina dhe Getoari prindër për...

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë bërë prindër për herë të parë. Ditën e djeshme, moderatorja solli në jetë vogëlushen Marget. Emri i saj është bashkim i gërmave të para...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X