loading

“Në kopsht te shokat…”, Bieta Sulo poston videon e ëmbël të Kroit dhe Albanit

0 0

Në maj të vitit 2017 Bieta Sulo u bë nënë për herë të parë me ardhjen në jetë të Kroi Art. Vogëlushi solli shumë gëzim në familjen e Albanit dhe Bietës dhe çifti poston shpesh foto e video me të.

Së fundmi prezantuesja ka ndarë me ndjekësit e saj një video të Albanit me Kroin duke ecur rrugës për në kopësht.

“Dorë për dore”, shkruan Bieta në mbishkrim.

Ndërsa i vogli thotë “Do shkojmë në kopsht te shokat…”

Vogëlushi është rritur tashmë dhe siç ka treguar Bieta pak kohë më parë nuk ka qarë kur është futur në kopësht por përkundrazi ka qenë shumë i lumtur.

View this post on Instagram

Dore per dore 😍

A post shared by Bieta Sulo (@bietasulo) on

Posted in ViP

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

E ndarë nga bashkëshorti, por...

Shumë ndryshime kanë ndodhur së fundmi në jetën personale të këngëtares Eneda Tarifa, por ajo thotë se ndihet shumë e qetë. Ndërsa përsa i përket vajzës së saj Arias, ajo...

Xhensila Myrtezaj: Ajka më ka...

Prej më shumë se një viti, jeta e këngëtares Xhensila Myrtezaj ka ndryshuar tërësisht, pasi ajo ka marrë titullin më të bukur: nënë. Në një intervistë të fundit, ajo tregon...

Ja si duket ministrja Elisa...

Prej disa muajsh, ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali është në pritje të ëmbël. Në intervistën e fundit ku foli për jetën private, ajo gjithashtu zbuloi gjininë...

Pas ndarjes nuk kalon më...

Edhe pse Robert Berisha dhe Nora Istrefi nuk janë më bashkë, ata vazhdojnë të jenë prindër të mrekullueshëm për vajzën e tyre Rennenë. Këtë Roberti e ka deklaruar gjithmonë, por...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X