Në dy-vjetorin e lindjes Ajka merr dhuratën e veçantë/ FOTO

0 0

Në dy vjetorin e lindjes, vajza e Besit dhe Xhensilës, Ajka mori një dhuratë shumë të veçantë. Përveç festës së bukur të organizuar në oborrin e shtëpisë, prindërit kanë zgjehdur t’i dhurojnë një qenushe të vogël të rracës Pomeranian.

Ky është qeni i dytë që Ajka merr dhuratë pasi në ditëlindjen e saj të parë, prindërit i dhuruan një qen të racës së veçantë Weimaraner.

Kjo tregon se Besi dhe Xhensila kanë gjetur mënyrat më të duhura dhe efektive për t’i mësuar të bijës vlerat themelore njerëzore si dhembshuria, kujdesi për më të dobëtit e shumë të tjera.
Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Amari 2 muajsh, Olta i...

Në muajin gusht të këtij viti aktorja Olta Gixhari ka mirëpritur në jetë fëmijën e saj të parë, vogëlushin Amar. Ky emër vjen nga hebraikja dhe do të thotë “i...

Mëmësia e ka ndryshuar në...

Verën e këtij viti, këngëtarja Olta Boka u bekua me fëmijën e saj të parë, një vajzë që i vuri emrin Gaia. Shpesh këngëtarja ka ndarë me ndjekësit në rrjetet...

Arsyeja pse jeton Jonida Vokshi,...

Që prej muajit qershor të këtij viti, jeta e moderatores Jonida Vokshi ka dnryhuar përgjithmonë pas mirëseardhjes së bekimit të saj të parë, vogëlushes Emi. Momentin e ardhjes në jetë...

Lum dhuratash për Diellin e...

Ditën e djeshme moderatorja Arbana Osmani dhe regjisori Eduart Grishaj, mirëpritën në jetë vogëlushin e tyre Diell. Lajmin e bukur e dha vetë Eduarti përmes një fotoje me të voglin...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X