Ndryshimet e shtatzanisë, Orindës nuk i bëjnë më rrobat

0 0

Moderatorët e dashur të ekranit Turjan Hysko dhe Orinda Huta janë në pritje të fëmijës së tyre të parë. Ata do të bëhen me vajzë dhe shpesh kanë ndarë me ndjekësit lumturinë e këtyre muajve të pritjes së ëmbël.

Por, përveç gëzimit, dihet që shtatzania vjen me shumë ndryshime dhe Orinda ka nisur të ndryshojë garderobën, duke qenë se barku sa vjen e rritet. Turi ka ndarë sot në Instagram një video, në të cilën Orinda ndodhet para garderobës në dilemë se çfarë të veshë.

“Na ka ndryshuar pak garderoba”, ka shkruar Turi me nota humori.

Orinda e ka ripostuar të njëjtën video, duke iu kthyer se në të vërtetë po mendohet për atletet që do të veshë.

Çifti ka zbuluar se emri i vogëlushes do të fillojë patjetër me A edhe pse ende nuk e kanë gjetur.


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Lajm i trishtuar për aktoren...

Lajm i trishtuar për aktoren e mirënjohur të humorit në Shqipëri, e cila nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka ndarë me ndjekësit e saj këto emocione trishtimi: Të dy...

Dafina Zeqiri dhuron paratë e...

Në këtë prag fundviti, këngëtarja Dafina Zeqiri ka mbajtur një premtim të bërë kohë më parë. Të gjitha paratë e fituara nga shitja e albumit të saj, "Dafinë Moj", kanë...

I mallkojnë fëmijët në Instagram,...

Gjuha e urrejtjes, sidomos në rrjetet sociale, përhapet me një shpejtësi e lehtësi të jashtëzakonshme. Kushdo, pas një tastiere apo ekrani të një pajisjeje inteligjente, mund të shprehë mendimi ne...

Marina dhe Getoari prindër për...

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë bërë prindër për herë të parë. Ditën e djeshme, moderatorja solli në jetë vogëlushen Marget. Emri i saj është bashkim i gërmave të para...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X