Na ke ndriçuar shpirtin, jetën/ Urimi i Aurela Gaçes për dtëlindjen e vajzës

0 0

Ditën e djeshme, vajza e vogël e këngëtares Aurela Gaçe ka festuar ditëlindjen e saj të katërt.

Në këtë ditë të veçantë për familjen e tyre, Aurela i ka dedikuar dy vajzave të saj fjalët më të ëmbla të dala nga zemra e një nëne për fëmijën e saj.

Krahas fotos së Abigail me motrën e madhe Grace, Aurela shkruan:

“E vogla jonë sot bëri 4 vjeç. Dashuria joné e vogël te duam kaq shumë. Na ke ndriçuar shpirtin, jetën. Motra e madhe të do shumë. Kështu dua t’ju shoh gjithë jetën. Bashkë,duke parë njēra-tjetrën në sy, rë jeni krah për njēra-tjetrën . Zot, faleminderit për gjithcka! Abigail #4 vjeç”.

Pas këtij postimi kanë ardhur dhejtëra urime nga fansa e miq të këngëtares, shumica prej tyre gjithashtu presonazhe publikë.

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Kujt i ngjan vajza Amit...

Ajo është një figurë shumë e dashur për publikun, si balerinë, moderatore, si sipërmarrëse por edhe për profilin familjar që së bashku me bashkëshortin, aktorin e humorit Ermal Mamaqi, shfaqin....

Gjashtë muajshe shtatzanë, Eni Vasili...

Gazetarja dhe moderatorja e njohur Eni Vasili ishte dje përballë panelit të gazetarëve të vegjël në emisionin "Në kurthin e Piter Pan". Kryefjala e gjithë bisedës ishte padyshim pritja e...

Modelja shqiptare tregon “torturën” gjatë...

Modelja e njohur Arbenita Ismaili dhe partneri i saj reperi Fero presin që së shpejti të bëhen prindër. Në fillim ata e mbajtën të fshehtë këtë lajmë, por pasi gjithçka...

“Nuk jam gati që ti...

Vajza e Khloe Kardashian feston sot ditëlindjen dhe mbush tashmë tre vjeçe. Me rastin e kësaj ditë të rëndëisshme për të bijën, Khloe ka organizuar një festë në shtëpi, me...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X