“Na ishte njëherë gjumi”, Olta Gixhari tregon vështirësitë e mëmësisë

0 0

Dy muaj më parë, aktorja Olta Gixhari solli në jetë fëmijën e saj të parë, vogëlushin që e pagëzoi me emrin Amar.

Ajo ndodhet në Spanjë, ku edhe ka lindur djalin dhe ka ndërtuar jetën me familjen e saj të re.

Olta është shprehur herë pas here me postimet e saj se ardhja në jetë e djalit është një ndër gjërat më të bukura që i ka ndodhur dhe i ka dhuruar emocionet më të veçanta.

Duke qenë e përkushtuar plotëissht tek i biri, ka nisur të përjetojë edhe vuajtjet e para të mëmësisë. Një ndër to është edhe gjumi, për të cilin aktorja ka folur në postimin e saj të fundit.

“T’kem t’flej icik ! Na ishte njëherë gjumi… Mama me kohë të plotë”- shkruan ajo.

 


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Një javë me Atarën, Orinda...

Një javë më parë, çifti shumë i dashur Orinda Huta dhe Turjan Hysko përjetuan lumturinë më të madhe të jetës. Orinda solli në jetë një vogëlushe, fëmijën e tyre të...

Kënga e preferuar e vajzës...

Mes shumë fansash që ka hiti veror "Nina" nga Flori mUmajesi, Klajdi e Bruno, ka edhe një adhuruese të vogël. Bëhet fjalë për Ajkën, vajzën e artistëve Xhensila Myrtezajt dhe...

Ami flet për pjesëmarrjen e...

Aktori dhe producenti i njohur Emal Mamaqi aktualisht po përgatitet për filmin e tij të tretë komedi dhe një seriali me 10 dhe 12 episode. Seriali do të titullohet “H.O.T”...

Këngëtari tregon pse e pagëzoi...

Këngëtari shumë i njohur ndërkombëtarisht Jason Derulo është bërë baba për herë të parë. Bashkëshortja e tij solli në jetë një djalë dhe ishte pikërisht ajo që ndau lajmin e...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X