Mozik feston 24-vjetorin, urimi më i bukur nga e bija/ FOTO

0 0

Reperi i dashur për publikun Mozik ka festuar sot 24-vjetorin e lindjes. Kjo është ditëlindja e parë që këngëtari feston si baba dhe mes urimeve, nuk mund të mungonte ai më i rëndësishmi, i vajzës së tij Hanës, e cila gjithashtu ka një llogari instagrami.

Në llogarinë e saj të instagramit, që kuptohet se menaxhohet nga nëna e saj Loredana, është postuar një foto e vogëlushes me Mozikun ku është shkruar: Gëzuar ditëlindjen Babi! Të dua, Hana.


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Lajm i trishtuar për aktoren...

Lajm i trishtuar për aktoren e mirënjohur të humorit në Shqipëri, e cila nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka ndarë me ndjekësit e saj këto emocione trishtimi: Të dy...

Dafina Zeqiri dhuron paratë e...

Në këtë prag fundviti, këngëtarja Dafina Zeqiri ka mbajtur një premtim të bërë kohë më parë. Të gjitha paratë e fituara nga shitja e albumit të saj, "Dafinë Moj", kanë...

I mallkojnë fëmijët në Instagram,...

Gjuha e urrejtjes, sidomos në rrjetet sociale, përhapet me një shpejtësi e lehtësi të jashtëzakonshme. Kushdo, pas një tastiere apo ekrani të një pajisjeje inteligjente, mund të shprehë mendimi ne...

Marina dhe Getoari prindër për...

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë bërë prindër për herë të parë. Ditën e djeshme, moderatorja solli në jetë vogëlushen Marget. Emri i saj është bashkim i gërmave të para...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X