Momenti më emcionues i Almedës pas lindjes së vajzës

0 0

Disa ditë më parë, bukuroshja shqiptare Almeda Abazi dhe bashkëshorti i saj aktori turk Tolgahan Sayisman u bekuan me fëmijën e tyre të dytë. Vajza Alina erdhi në jetët e tyre, duke u bërë kështu një familje prej katër anëtarësh.

Prej datës 8 qershor kur Alina i bekoi me ardhjen e tyre, ata e kanë ruajtur me fanatizëm privatësinë familjare. Ditën e djeshme, Almeda postoi për herë të parë një foto në instrgram, me rastin e ditës së baballarëve.

“Faleminderit që je babai më i mirë për Efehan dhe Alinan. Të duam më shumë nga ç’mund ta imagjinosh. Gëzuar Ditën e Baballarëve dashuria ime”, shkruan Almeda në postimin e saj të urimit.

Ajo gjithashtu publikoi një ndër momentet më të ëmbla pas lindjes së vajzës. Në foto duket vogëlushja e sapoardhur në jetë dhe po ashtu edhe Tolgahan, i cili qëndron afër bashkëshortes dhe të bijës.

“8.06.2021”, mirë se erdhe ëngjëlli jonë Alina”, ka shkruar Almeda krahas kësaj fotoje.


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Lajm i trishtuar për aktoren...

Lajm i trishtuar për aktoren e mirënjohur të humorit në Shqipëri, e cila nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka ndarë me ndjekësit e saj këto emocione trishtimi: Të dy...

Dafina Zeqiri dhuron paratë e...

Në këtë prag fundviti, këngëtarja Dafina Zeqiri ka mbajtur një premtim të bërë kohë më parë. Të gjitha paratë e fituara nga shitja e albumit të saj, "Dafinë Moj", kanë...

I mallkojnë fëmijët në Instagram,...

Gjuha e urrejtjes, sidomos në rrjetet sociale, përhapet me një shpejtësi e lehtësi të jashtëzakonshme. Kushdo, pas një tastiere apo ekrani të një pajisjeje inteligjente, mund të shprehë mendimi ne...

Marina dhe Getoari prindër për...

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë bërë prindër për herë të parë. Ditën e djeshme, moderatorja solli në jetë vogëlushen Marget. Emri i saj është bashkim i gërmave të para...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X