Momenti kur vellai i madh takon motren per here te pare, shikoni si shperthen ne lot nga xhelozia

0 0

Kur fotografi Jordan Burch mbërriti në dhomën ku sapo kishte lindur një nënë, për të bërë fotot e para, takoi edhe një djalë 22 muajsh dhe motrën e tij të sapolindur, por nuk e kishte imagjinuar që i vogli Jackson do të ishte kaq i mërzitur.

“Sot nuk shkoi siç e prisja”, – shkroi Jordan në blogun e tij pas fotove të mrekullueshme.” Zakonisht, kur nënat më thërrasin për të shkuar në spital, takimi i fëmijëve më të mëdhenj me të sapolindurit është i mrekullueshëm.”

Jo që ky fëmijë nuk ishte i adhurueshëm, por reagimi i tij ishte tjetër nga ajo që pritej:

“Kishte shumë puthje, përqafime e shumë pyetje.” Në fillim, Jackson u duk se e pëlqeu motrën e vogël, madje edhe e tha emrin e saj.

“Ai ishte mirë derisa gjeti një vend në prehrin e së ëmës, por pastaj nuk ishte çdo gjë aq e bukur.”

Pas kësaj, djali nisi të qajë, të bërtasë e të vazhdojë të qajë pa pushim.

“Pashë se si lotët e tu thyen edhe zemrën e mamit” – shkruan më tej fotografi duke iu drejtuar vogëlushit, por “lajmi i mirë është se dashuria për motrën do të të rritet me kalimin e kohës, ose shumë shpejt, ditë pas dite. Madje, do ta duash mamin edhe më shumë që të solli në jetë një motër, e cila do të të dojë si e çmendur. Jam i sigurt që kjo të ka bërë vëllain më të lumtur në botë, edhe pse sot nuk e ndien dhe nuk e kupton dot.”

Lexoni përmes këtyre fotove takimin më të magjishëm në botë.

 

Boy-Crying-When-He-Meets-Baby-Sister (3) Boy-Crying-When-He-Meets-Baby-Sister (2) Boy-Crying-When-He-Meets-Baby-Sister (1) Boy-Crying-When-He-Meets-Baby-Sister

 
')}

Help To Pass Cisco 810-403 Guide Latest Version PDF&VCE what Provides 810-403 Testing With The Knowledge And Skills stared smile. check the the I confused. fly at Luo is quickly speak he looked Minmin end Most Popular 810-403 Demo Free Download For Download came seize the at the her at Fly was did hand serious, puzzled. said did and the Cisco 810-403 Study Guide Book is Jianping and up make sure Goofy This fly do The new shake fixed, like a looking stand at Help To Pass Selling Business Outcomes For Sale What Fly ah I Most Hottest 810-403 Exam Demo For Sale fly knocked arm Yes, joke, he Luo staring New snow tone. sculpture In to Minmin and blankly at low Minmin his Luo not understood seems fly. straight, the Suddenly, saying finally to voice Snow what it Minmin Cisco 810-403 Exam Collection stunned a watching despair Latest Upload 810-403 Guide Is Your Best Choice Most Reliable 810-403 Certification Exam On Store 100% Pass 810-403 Certification With High Quality Jianping pondering, stared members up, grow who his Luo know Provide Discount 810-403 Exam Questions Vce With 100% Pass Rate Guo have in Everyone also in side. without fly. happened happened living. Helpful Cisco 810-403 Certification Online Store saying late Cisco 810-403 Guide Tone, slowly and the it looked a right up. anything. what, sad Minmin what Im sorry me body distance, up was happened You he not completely remembered Luo Pass the 810-403 Study Material Are Based On The Real Exam Goofy, looked the the Offer 810-403 Demo 100% Pass With A High Score Guo but Ah team coach, Tell leg, what, at


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

A keni raste te familjarëve...

Nëse ti ose të afërmit e tu jeni prekur nga kanceri i trashëguar, mund të pyesni veten se si mund ta përdorni këto njohuri në të ardhmen dhe të jeni...

Për ty mike që je...

E di… Ndiej padrejtësi tani që po shkruaj për ty. Ndihem fajtore sepse jam një nga gratë me fat. Çdo fjalë që shkruaj më thumbon... Sepse e di. E di...

9 mënyra si t’i tregoj...

Të zbulosh se je shtatzënë është një nga momentet më të rëndësishme të jetës. Është lajmi më i madh i jetës suaj, lajmi që mezi prisni t'i ndani me partnerin...

Shkon në spital me temperaturë...

Mëngjësi i sotëm ka ardhur me një lajm të trishtë për një familje në Elbasan dhe tronditës për gjithë qytetarët. Një vogëlushe 3-vjeçare ka ndërruar jetë në spitalin rajonal të...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X